Trwa ładowanie...
d44c7ev

Sandra Kubicka pręży się w bieliźnie. Co za ciało!

Sandra Kubicka lubi chwalić się efektami pracy nad swoim ciałem. Jako modelka musi trzymać dietę i dbać o formę. Dlatego też sylwetka Kubickiej zachwyca, a ona sama chętnie ją pokazuje.
Share
Sanda Kubicka pokazała idealną figurę
Sanda Kubicka pokazała idealną figuręŹródło: ONS
d44c7ev

Sandra Kubicka ma na swoim koncie kilka mniejszych i większych wpadek. Pomimo to ludzie ją lubią, a jej uroda jest szeroko komentowana. Niektórzy twierdzą nawet, że modelka jest jedną z najpiękniejszych Polek i uznają ją za nasze "dobro eksportowe". Inni podchodzą do tego tematu mniej radykalnie, choć nadal komplementują jej urodę. I choć Kubicka dobrze prezentuje się podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych, to na jej instagramowym profilu nie brakuje też zdjęć i nagrań, które wykonuje sama. One równie dobrze rozbudzają wyobraźnię.

Sandra Kubicka nie ma oporów przed tym, by pokazywać w sieci swoje ciało. Nic dziwnego, efekty pracy nad sylwetką zachwycają. Praca modelki wymusza na niej trzymanie diety i dbanie o formę.

d44c7ev

Nic więc dziwnego, że jej instagramowy profil pełen jest zdjęć i nagrań w skąpych strojach. Na jednym z takich krótkich filmów Sandra Kubicka pręży ciało w czerwonej bieliźnie. Trzeba przyznać, że wygląda oszałamiająco.

Ciężka praca zdecydowanie popłaca, a Sandra Kubicka jest tego idealnym przykładem. Też jesteście fanami jej sylwetki?

Gwiazdy, które zmarły przez koronawirusa

d44c7ev
d44c7ev

Podziel się opinią

Share
d44c7ev
d44c7ev