Trwa ładowanie...

Szejk twierdzi, że księżniczka Haya go zdradzała. Podobno nakrył ją z kochankiem

Księżniczka Haya, która uciekła z Dubaju przed mężem, podobno miała romans z ochroniarzem. Tak przynajmniej twierdzi przyjaciel szejka.

Szejk twierdzi, że księżniczka Haya go zdradzała. Podobno nakrył ją z kochankiemŹródło: Getty Images, fot: George Rose
d3tc41f
d3tc41f

Kilka dni temu świat obiegła informacja o tym, że żona szejka Mohammeda bin Rashida Maktouma – księżniczka Haya – uciekła do Wielkiej Brytanii. Najpierw przedostała się do Niemiec, by potem wylądować na Wyspach. Tamtejsza prasa publikuje coraz więcej szczegółów na temat sprawy. Teraz przyjaciel szejka powiedział, że Mohammed bin Rashid Maktoum podejrzewał swoją żonę o romans z ochroniarzem. Utwierdził się w przekonaniu, gdy nakrył ich razem w mieszkaniu w Londynie.

Szejk postanowił zaskoczyć żonę nieoczekiwaną wizytą w Londynie. Przyleciał z Dubaju bez zapowiedzi, by zastać Hayę z ochroniarzem. Nie wiadomo, w jakiej sytuacji się znajdowali, ale zdaniem szejka było między nimi zbyt dużo intymności. Zażądał, by żona natychmiast wróciła z nim do kraju, ale ona odmówiła.

Zobacz także: Marcin Margielewski: szejkowie kupują, nie podrywają. Opisał, co od nich usłyszał

"Times" opublikował artykuł o tym, że szejk jest zazdrosny, ale jego podejrzenia są bezpodstawne. Wcześniej sądził, że jego żona ma romans z pewnym oficerem.

d3tc41f

Według dotychczasowych doniesień księżniczka uciekła z kraju po tym, jak dowiedziała się, co jej mąż zrobił własnej córce.

O sprawie Latify było bardzo głośno w 2018 roku. 33-latka próbowała uciec z Dubaju na jachcie. Wytropiły ją jednak siły specjalne zatrudnione przez ojca, żołnierze sprowadzili ją z powrotem do kraju, a emir uwięził ją w jednej posiadłości na terenie Zatoki. Zanim księżniczkę złapano, nagrała serię materiałów wideo, w których opowiedziała o tym, co stało się, gdy próbowała uciec poprzednim razem. Jako nastolatka spędziła dwa lata w więzieniu za to, że chciała opuścić kraj. Tym razem Latifa usiłowała dostać się do USA i zacząć nowe życie.

Haya obawiała się, że jej dzieci może spotkać podobny los, zatem, aby je chronić, postanowiła uciec. Obecnie wraz z dziećmi mieszka w Londynie.

d3tc41f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tc41f