Trwa ładowanie...
d131w7h

Uderza w Radiową Trójkę. Beata Tadla jednym słowem określiła Kaczyńskiego

Beata Tadla podobnie jak wiele innych osób ze świata mediów wyraziła swój sprzeciw wobec praktyk stosowanych w Radiowej Trójce. "Nadgorliwość gorsza od kaczyzmu?" - napisała dziennikarka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
 Beata Tadla uderza w Radiową Trójkę. Nie godzi się na takie działania
Beata Tadla uderza w Radiową Trójkę. Nie godzi się na takie działania (ONS)
d131w7h

Pod koniec zeszłego tygodnia wytwórnia S.P. Records opublikowała na YouTubie nowy kawałek Kazika Staszewskiego "Twój ból jest lepszy niż mój", w którym wokalista Kultu krytykuje Jarosława Kaczyńskiego za jego wizytę na cmentarzu 10 kwietnia tego roku.

Utwór Kazika bijący w Kaczyńskiego wygrał ostatnie notowanie Listy Przebojów Programu 3. Informacja o tym zniknęła szybko ze strony Polskiego Radia. Pojawiła się teoria o celowym działaniu stacji.

Od tamtej chwili artyści, publicyści i dziennikarze nie szczędzą słów goryczy, bojkotując działania stacji. Swoje rozczarowanie radiową Trójką wyrazili już m.in. Dawid Podsiadło czy Organek. Najgłośniejszym wyrazem sprzeciwu była jednak decyzja Marka Niedźwieckiego, który w sobotę odszedł z radia. Z Trójką związany był od 1982 r.

d131w7h

Teraz głos w sprawie dobitnie zabrała Beata Tadla. Na swoim Insta Story napisała:

"Nadgorliwość gorsza od kaczyzmu? Trujka".

  Instagram

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Beata Tadla nie miała łatwo. Jej zawodowe historie zapierają dech w piersi

Dyrektor i Redaktor Naczelny Programu 3 po rozpętaniu się afery w sieci wydał oficjalne oświadczenie ws. nowej piosenki Kazika.

d131w7h

Mówi w nim o "łamaniu regulaminu", sugerując manipulację osób trzecich i fałszerstwo przy liczeniu głosów. W oświadczeniu poinformował też, że redakcja podjęła decyzję o unieważnieniu głosowania.

Takie zapewnienia nie przekonują jednak nikogo. Wróży się, że to początek końca dla stacji.

d131w7h

Podziel się opinią

Share

d131w7h

d131w7h