Trwa ładowanie...
d1wpm4l

Weronika Rosati przegrała w amerykańskim sądzie

Sądowa batalia między Weroniką Rosati a jej byłym partnerem i ojcem jej dziecka Robertem Śmigielskim zdaje się nie mieć końca. Aktorka właśnie przegrała jedną bitwę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weronika Rosati
Weronika Rosati (ONS.pl)
d1wpm4l

Sądowe przepychanki dawnych ukochanych, Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego, trwają w najlepsze. Przypominamy, że konflikt dotyczy rzekomej przemocy, jaką miał stosować Śmigielski wobec Weroniki, praw do opieki nad ich córeczką Elżbietą, wysokości alimentów i... nazwiska ich wspólnej córki.

Zobacz także: Robert Śmigielski usłyszał zarzuty. Grozi mu 5 lat więzienia

Półtora roku temu Rosati zmieniła córce imię i nazwisko z Elisabeth Weronika Śmigielska na Elisabeth Valentina Rosati. Zainterweniowali amerykańscy prawnicy Śmigielskiego i sąd przychylił się do ich wniosku. Weronika jednak ponownie wniosła o zmianę nazwiska. Tym razem jednak sąd orzekł, że nie zgadza się na to, zakazał jednocześnie ponownego składania wniosku. O sprawie informuje "Super Express".

d1wpm4l

- Na chwilę obecną wszelkie istotne sprawy dotyczące dziecka rodzice muszą podejmować razem - powiedziała gazecie prawniczka reprezentująca Roberta Śmigielskiego.

Tabloid donosi, że rozprawa odbyła się w Kalifornii, bez zbędnych emocji i w spokojnej atmosferze.

d1wpm4l

Podziel się opinią

Share

d1wpm4l

d1wpm4l