Trwa ładowanie...
d1x5g3g

Zenek Martyniuk ochrzcił wnuczkę. Przed uroczystością wybrał się z synem na zakupy

Martyniuk wybrał się na przedświąteczne zakupy wraz ze swoim jedynym synem. Panowie się pogodzili. Właśnie ochrzcili córkę Daniela.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zenek Martyniuk ochrzcił wnuczkę. Przed uroczystością wybrał się z synem na zakupy
(East News)
d1x5g3g

Święta sprzyjają pojednaniom. Jak donosi "Fakt", rodzinna atmosfera udzieliła się Martyniukowi. Zenon pogodził się ze swoim synem, który w ostatnich miesiącach dał mu nieźle popalić. Panowie wybrali się do fryzjera i na wspólne zakupy. Na święta zaplanowano chrzciny córki Daniela.

Chrzest to nie byle jaka okazja, zatem ubrania, które panowie przymierzali, też nie były byle jakie. Jak donosi "Fakt", Zenek oglądał marynarkę za 35 tys. zł.

Dziecko już zostało ochrzczone - Daniel opublikował zdjęcie z uroczystości na Instagramie. Zapozował na nim z żoną

Instagram.com

Daniel M. z nikomu nieznanego chłopaka stał się bohaterem wielu skandali. Awantura z żoną, która zakończyła się interwencją policji, rozstanie i publiczne pranie rodzinnych brudów – rodzice Daniela bardzo przeżywali jego ekscesy. Zwłaszcza, że chrzest ich jedynej wnuczki stał pod znakiem zapytania – miał się nie odbyć dopóki Daniel nie przeprosi teściowej.

d1x5g3g

Na szczęście niedawno chłopak poszedł po rozum do głowy. Przeprosił teściową i pogodził się z żoną. Rodzice z radością przywitali go z powrotem w domu, a Zenon zawiózł syna na zakupy - Daniel niedawno stracił prawo jazdy.

Zobacz także: Daniel M. dorośnie do roli ojca? "Powinien iść do pracy"

d1x5g3g

Podziel się opinią

Share

d1x5g3g

d1x5g3g