Trwa ładowanie...
d1my9vf

Zenek Martyniuk zyskał filmową twarz. Zagra go aż dwóch aktorów

W końcu wiadomo, jak będzie wyglądał filmowy Zenon Martyniuk. Ruszyły zdjęcia do filmu o królu disco polo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Zenek Martyniuk się doczekał - już wiadomo, kto go zagra
Zenek Martyniuk się doczekał - już wiadomo, kto go zagra (ONS.pl)
d1my9vf

Wygląda na to, że afera z synem Zenona Maryniuka, Danielem, nie odbiła się na pomyśle nakręcenia filmu o życiu i twórczości znanego discopolowca. Według "Super Expressu" produkcja właśnie jest w toku. Kto wciela się w głównego bohatera? Spekulacje dotyczące nazwisk gwiazd mających zagrać piosenkarza trwały od miesięcy. Wspominano o Antonim Królikowskim czy Jacku Braciaku. Ostatecznie jednak Martyniukiem zostało dwóch mniej znanych aktorów.

Daniel M. zaprzepaści karierę ojca? "Mógłby pomyśleć o jego dorobku"

Dlaczego aż dwóch? Zamiast stosować postarzającą charakteryzację, zatrudniono 25-letniego Jakuba Zająca do roli młodego Zenka i 40-letniego Krzysztofa Czeczota jako dojrzałego Martyniuka. Kojarzycie te nazwiska?

d1my9vf

Jakub Zając jest początkującym aktorem, jednak już nagradzanym. Mogliście oglądać go w "Belfrze", filmach "Najlepszy", "Czuwaj". W 2018 roku dostał nagrodę dla najlepszego aktora za rolę Maurycego Stiefela w spektaklu "Przebudzenie wiosny" na Międzynarodowym Festiwalu Studenckim WGiK w Moskwie i nagrodę im. Michała Pawlickiego za tę samą rolę na 36. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.

Krzysztof Czeczot grał w "Kobietach mafii 2", "Poradach na zdrady". Możecie kojarzyć go także z produkcji "Dziewczyny ze Lwowa", "Za marzenia", "Singielka". To popularny aktor serialowy.

Panowie przypominają Zenka Martyniuka?

Młody Zenon Martyniuk Youtube.com
Młody Zenon Martyniuk (Youtube.com)
  East News
(East News)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1my9vf

Podziel się opinią

Share
d1my9vf
d1my9vf