Trwa ładowanie...
d42xe5v

Zenon Martyniuk świętuje 31. rocznicę ślubu. Miłość do Danusi zaczęła się od kłamstwa

Zenon Martyniuk jest do szaleństwa zakochany w swojej żonie Danusi. Żeby jednak zdobyć serce ukochanej, posunął się do pewnego kłamstwa. Opłaciło się. Dzisiaj para świętuje 31. rocznicę ślubu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zenon Martyniuk poślubił Danutę 4 lutego 1989 r.
Zenon Martyniuk poślubił Danutę 4 lutego 1989 r. (Archiwum prywatne)
d42xe5v

Zenon Martyniuk dokładnie 4 lutego obchodził 31. rocznicę ślubu z ukochaną Danusią. Zapytany kiedyś o receptę na udany związek król disco polo śmiał się, że nie ma takich przepisów. Zdradził, że w jego małżeństwie również dochodzi do kłótni, ale "burza trwa kilka minut". A jak to wszystko się zaczęło?

ZOBACZ WIDEO: Zenek Martyniuk zdradza nam szczegóły o biograficznym filmie

Poznali się na majówce w 1987 r. w Grabowcu. On grał koncert, a ona przyjechała się pobawić. Przedstawili się sobie nieprawdziwymi imionami - Krystian i Kinga. Dlatego gdy na drugi dzień Zenek postanowił odwiedzić Danusię, drzwi otworzyła jej babcia i usłyszał, że żadna Kinga tu nie mieszka.

d42xe5v

Na szczęście wszystko szybko się wyjaśniło i oboje umówili się na randkę. Zaręczyny odbyły się 2 miesiące przed ślubem. 4 lutego 1989 r. para stanęła na ślubnym kobiercu, a na ich weselu zjawiło się aż 250 gości.

- W dniu, w którym braliśmy ślub, była wiosenna aura. Podobna do tej, co jest teraz. Zenek przyjechał po mnie polonezem. Następnie wsiedliśmy w drugiego, weselnego już poloneza i udaliśmy się do kościoła. (...) Pamiętam, że Zenek wystąpił na naszym weselu. Niestety, nie jestem w stanie sobie przypomnieć, jaki utwór wykonywał - wspominała Danuta w rozmowie z "Faktem".

   Archiwum prywatne
(Archiwum prywatne)

Sielanka w związku Martyniuków trwa do dziś.

d42xe5v

- Żadne z nas nigdy nie pomyślało o rozwodzie. Problemy trzeba rozwiązywać we dwoje, a nie oddzielać wszystko grubą kreską i szukać szczęścia Bóg wie gdzie. Kiedyś częściej się kłóciliśmy, ale teraz jest naprawdę dobrze. Jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi – mówił Zenek w "Super Expressie".

   Archiwum prywatne
(Archiwum prywatne)
d42xe5v

Podziel się opinią

Share
d42xe5v
d42xe5v