Trwa ładowanie...
d2ds3ul

Beata Tadla zaręczona! Nawet znajomi muszą być zaskoczeni

Wszystko wskazuje na to, że Beata Tadla powiedziała "tak". Zmieniła status na Facebooku ku zdziwieniu znajomych. Zamieściła nawet krótki komentarz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Tadla zaręczyła się?!
Beata Tadla zaręczyła się?! (East News)
d2ds3ul

W życiu uczuciowym Beaty Tadli wiele się działo. Było głośne rozstanie z Jarosławem Kretem. Dziennikarka o tym, że nie jest już w związku, dowiedziała się z mediów. Prezenter o rozstaniu powiedział dziennikarzom "Faktu" i było to tuż przed startem "Tańca z gwiazdami", w którym Tadla brała udział. Po jakimś czasie dziennikarka związała się z biznesmenem Rafałem. Ten w czerwcu 2020 roku opublikował oświadczenie, w którym potwierdził plotki o rozstaniu.

Ale jak wiemy: życie jest nowelą i wygląda na to, że na głowie Tadli pojawi się jeszcze "biały, biały welon".

Zobacz: Wzruszona Beata Tadla wyznała, czy wybaczyła już Kretowi. Zobacz pełen emocji wywiad w łóżku

Beata Tadla zmieniła status na Facebooku na "zaręczona". Wygląda na to, że do zaręczyn doszło na początku sierpnia. Tadla napisała: "Dziękuję za gratulacje! Jest cudownie".

  WP
(WP)

Można tylko dociekać, kto jest wybrankiem dziennikarki. Może odżył jej związek z biznesmenem? Nam pozostaje tylko przyłączyć się do gratulacji, które płyną do Tadli!

d2ds3ul

Kuba Wojewódzki kąśliwie pisał ostatnio o związkach dziennikarki: "Beata Tadla cierpi na nieuleczalną chorobę bycia zakochaną na oczach całej Polski. Właśnie przedstawiła światu swego nowego narzeczonego, nie bacząc, że poprzednie związki wyglądały jak Pearl Harbor".

d2ds3ul

Podziel się opinią

Share
d2ds3ul
d2ds3ul