Trwa ładowanie...

Beata Tyszkiewicz znów w szpitalu. Trafiła na intensywną terapię

Z najnowszych informacji wynika, że w czwartek wieczorem jurorka "Tańca z gwiazdami" znów trafiła do szpitala na oddział intensywnej terapii Instytutu Kardiologii w Aninie.

Beata Tyszkiewicz znów w szpitalu. Trafiła na intensywną terapięŹródło: ONS.pl
d1qu03v
d1qu03v

Beata Tyszkiewicz ponad tydzień temu miała zawał i trafiła do szpitala. W rozmowach z prasą zapewniała, że niedługo wróci do domu. I tak się stało, aktorka zaledwie w poniedziałek opuściła szpital.

Jak informuje "Super Express", gwiazda w czwartek przed południem przyjmowała gości, gdy ponownie zaczęła skarżyć się na silne bóle w klatce piersiowej. Rodzina niezwłocznie zawiozła ją do szpitala.

Lekarze zdecydowali, że Beata Tyszkiewicz przejdzie kompleksowe badania, na czele z koronarografią naczyń wieńcowych. Wykaże ona, czy któraś z tętnic odżywiających serce jest zapchana.

Beata Tyszkiewicz debiutowała przed kamerami jeszcze jako uczennica. Aktorka zagrała niemal w stu produkcjach. Jest członkinią Narodowej Rady Kultury 1 i 2 Kadencji oraz Fundacji Kultury Polskiej wspomagającej kulturę polską w kraju i za granicą, w której od 1994 roku pełni funkcję prezesa zarządu. Przez lata była jednym z jurorów w show "Taniec z gwiazdami".

East News
Źródło: East News

ZOBACZ TAKŻE: Beata Tyszkiewicz w szpitalu

d1qu03v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qu03v