Trwa ładowanie...

Daniel M. złamał kwarantannę i trafił do aresztu. Matka broni go w internecie

Daniel M. na miesiąc trafił do aresztu. W internecie pojawiły się szydercze komentarze nt. jego zachowania. Broni go matka i walczy na Facebooku z hejterami.

Daniel M. złamał kwarantannę i trafił do aresztu. Matka broni go w internecieŹródło: East News
dctpnwm
dctpnwm

Daniel M. nie raz już popadał w konflikt z prawem. Niedawno złamał przepisy ponownie. Gdy wrócił z zagranicy w czasie pandemii koronawirusa, powinien odbyć obowiązkową kwarantannę i nie wychodzić z domu przez 14 dni. Nagiął zasady i wyszedł z domu. Jak donosi "Super Express", dostał aż osiem mandatów po 500 zł każdy. Oprócz tego otrzymał karę 10 tys. zł grzywny od Inspektora Sanitarnego. Prowadził też auto bez uprawnień.

Sąd skazał go na miesiąc w areszcie. To oznacza, że spędzi Wielkanoc za kratkami. Grozi mu też aż pięć lat pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa.

ZOBACZ TEŻ: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

W internecie pojawiły się komentarze drwiące z syna Zenona Martyniuka i jego zachowania. W obronie 31-latka stanęła Danuta Martyniuk, jego matka. Była oburzona postawą internautów. "Pozamykajcie te mordy" - grzmiała w jednym z komentarzy na facebookowej stronie jednego z podlaskich portali. Nadmieniła też, że jej syn ma dwa samochody.

dctpnwm

Żona wokalisty disco polo napisała także, że Daniel M. przeszedł testy na obecność koronawirusa i ich wynik był negatywny, więc jest zdrowy.

Danuta Martyniuk otrzymała dużo wsparcia w tej sytuacji od innych internautów. Odradzali jej wchodzenie w dyskusję z hejterami, zazdrośnikami. Pisali też, że całej rodzinie należy współczuć. Inni twierdzili, że obrona matki nie jest konieczna, a Daniel M. powinien sam odpowiadać na swoje czyny.

"Serce matki jest zawsze przy dziecku, jakie by nie było i kocham go całym sercem. Dziękuje ludziom, którzy nas wspierają i piszą dla nas pozytywne komentarze, podtrzymują nas na duchu. A ci, którzy nam wbijają nóż w serce, to bandyci" - odpowiedzialna na komentarze wspierających.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com
Facebook.com
Źródło: Facebook.com
Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

dctpnwm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dctpnwm