Trwa ładowanie...
d1cbsh7
#dzieńdobryPolsko: co się dzieje z Ryszardem Rynkowskim? WIDEO
News

#dzieńdobryPolsko: co się dzieje z Ryszardem Rynkowskim? WIDEO

Gośćmi porannego pasma Telewizji WP byli Aleksandra Pajewska z WP Gwiazdy oraz Łukasz Zając z Pudelka. W rozmowie pojawił się wątek, który od dłuższego czasu nie przestaje wzbudzać emocji w show-biznesie. Co dzieje się z Ryszardem Rynkowskim?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1cbsh7

Przypomnijmy, że w artykule "Miasto grozy", który ukazał się na łamach tygodnika "Wprost", możemy się dowiedzieć, że w Brodnicy plotkuje się o tym, co łączy żonę Rynkowskiego z miejscowym proboszczem. - Dał księdzu po pysku - stwierdził jeden z mieszkańców Brodnicy. - Żona Rynkowskiego to młoda, atrakcyjna kobieta. Rozeszły się plotki, że zbyt często widuje się ją w towarzystwie jednego z brodnickich duchownych. Po jednej z niedzielnych mszy Rynkowski po męsku wytłumaczył mu, co o tym myśli. Interweniował biskup - czytamy w tygodniku.

Rynkowski przerwał milczenie tylko raz. W rozmowie z magazynem "Show" stwierdził, że zrobiono z niego pijaka i desperata, który lata z pistoletem, a nikt nie interesuje się, jak było naprawdę. - Przez trzy dni żyliśmy w areszcie domowym, przy zasłoniętych roletach, bo przed domem stały telewizje, fotoreporterzy. Dziecko przez tydzień nie chodziło do szkoły. Mamy dość! Nie chcę już z nikim rozmawiać - wyznał Rynkowski. Nie rozwinął jednak tematu życia prywatnego. Czy zdecyduje się na wywiad, by raz na zawsze uciąć medialne spekulacje?

AKPA
d1cbsh7

Podziel się opinią

Share

d1cbsh7

d1cbsh7