Trwa ładowanie...

Jacek Rozenek czuje się coraz lepiej. Jego stan się poprawia

Kilka dni temu w mediach pojawiły się niepokojące wieści o stanie zdrowia Jacka Rozenka. Na szczęście można mówić o poprawie. Teraz aktor musi zastosować się do zaleceń lekarzy.

Share
Jacek Rozenek czuje się coraz lepiej. Jego stan się poprawiaŹródło: East News
dagp3qt

Aktor doznał udaru i trafił do szpitala. Wiadomość o kłopotach zdrowotnych poruszyła fanów aktora. Bliscy i przyjaciele zaś szybko okazali mu wsparcie i gotowość niesienia pomocy.

Aktor w wyniku udaru ma sparaliżowaną prawą część ciała i musi poruszać się na wózku. Szczęśliwie stopniowo dochodzi do siebie. Czeka go rehabilitacja.Będzie długa i żmudna, ale jest zmotywowany, by walczyć o powrót do formy.

Pracuje już nawet nad kolejnymi odcinkami „Barw szczęścia”, w których gra jedną z głównych ról. Niewątpliwie będzie chciał wrócić do pracy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

- Stan taty się poprawia – cytował tygodnik „Na Żywo” syna aktora, Adriana Rozenka.

Aktor czuje się już lepiej, ale by wrócić do pełni sił, oprócz przejścia rehabilitacji, będzie musiał się zastosować do zaleceń lekarzy. Będzie musiał zwolnić tempo, unikać stresu i z pewnością zastosować odpowiednią dietę. Trzymamy kciuki za pomyślne leczenie i powrót do zdrowia!

dagp3qt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dagp3qt
dagp3qt