ycipk-3c8yup

Joanna Krupa znowu prezentuje ciążowy brzuch. Zebrała mieszane komentarze

Joanna Krupa jest już na finiszu swojej medialnej ciąży. Modelka niedługo urodzi, jednak to nie przeszkadza jej w umieszczaniu zdjęć na Instagramie, na których dumnie prezentuje ogromny brzuch.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Krupa pokazuje pokaźny ciążowy brzuch
Joanna Krupa pokazuje pokaźny ciążowy brzuch (East News)
ycipk-3c8yup

Joanna Krupa skrzętnie publikuje przebieg swojej ciąży w mediach społecznościowych. Niemal codziennie możemy liczyć na zdjęcie powiększającego się w szybkim tempie brzuszka ciążowego modelki. Krupa chwaliła się już nagimi zdjęciami z okładek polskich magazynów oraz innych profesjonalnych sesji zdjęciowych.

ZIBACZ TEŻ: Ciąża Joanny Krupy uratuje jej karierę? "Przestała interesować ludzi"

ycipk-3c8yup

Znamy już nawet płeć dziecka 40-latki – urodzi dziewczynkę. Niestety nie wszystko w życiu ciężarnej Krupy jest tak kolorowe. Ostatnio przeżyła bolesne rozstanie, jej ukochana mama musiała przenieść się do miasta oddalonego 3 tys. kilometrów od Los Angeles.

Ostatnio Krupa podzieliła się z fanami kolejną ciążową fotką z podpisem: "Tak wygląda 32 tydzień ciąży". Modelka pozuje w samej bieliźnie i dumnie prezentuje pokaźny brzuch. Większość fanek gratuluje Joannie skóry bez rozstępów i życzy wszystkiego dobrego zarówno mamie, jak i dzidziusiowi.

Niestety nie wszyscy fani docenili piękne zdjęcie. Na profilu instagramowym jurorki "Top Model" pojawiły się negatywne komentarze. 40-latka została oskarżona o zarabianie na nienarodzonym dziecku. Internauci uważają, że to lekka przesada.

ycipk-3c8yup
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3c8yup

ycipk-3c8yup
ycipk-3c8yup