Trwa ładowanie...
d12zqgj

Kamil Sipowicz ma nową partnerkę. Para postanowiła razem zamieszkać!

Kamil Sipowicz i jego nowa partnerka zamieszkali razem. Gdzie tym razem para odnalazła swoje szczęście?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kamil Sipowicz ma nową partnerkę. Para postanowiła razem zamieszkać!
Kamil Sipowicz ma nową partnerkę. Para postanowiła razem zamieszkać! (ONS.pl)
d12zqgj

Kamil Sipowicz przez 40 lat był związany z Korą. Ich miłość została jednak przerwana przez przedwczesną śmierć polskiej gwiazdy rocka. Po tym tragicznym wydarzeniu mężczyzna przez rok był singlem, życie postanowiło go jednak dość szybko zaskoczyć.

Sipowicz po raz kolejny się zakochał. Nowa wybranka artysty ma na imię Sylwia i jest od niego znacznie młodsza. Kobieta deklarowała się jako wielka fanka Kory. Para przez dłuższy czas ukrywała swój związek, lecz ostatnio potwierdzili doniesienia o tym, że się spotykają.

"Pod koniec lata tego roku zdarzyło się w moim życiu coś, co chciałem zachować dla siebie, zapragnąłem prywatności. Zakochałem się. Powtarzam: chciałem tym dzielić się tylko z najbliższymi, ale nie udało się. Mam piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w momencie mojej najgorszej rozpaczy" – napisał Sipowicz na swoim profilu na Facebooku.

d12zqgj

ZOBACZ TAKŻE: Trojanowska na pogrzebie Kory: "Byłyśmy koleżankami. Chciałyśmy złamać system"

Osoby z bliskiego otoczenia Sipowicza w rozmowie z "Życiem na gorąco" zdradziły, że para idealnie do siebie pasuje. Sylwia jest bowiem oczarowana artystyczną duszą Sipowicza na tyle, że sama przejęła jego styl ubierania się, a także niektóre zainteresowania.

Z ustaleń "Życia na gorąco" wynika również, że Kamil Sipowicz wraz ze swoją partnerką postanowił zamieszkać na warszawskich Bielanach, gdzie artysta dotychczas mieszkał z Korą.

d12zqgj

"Po powrocie, już razem, zamieszkali w domu na warszawskich Bielanach, wśród pamiątek po Korze" – donosi tygodnik.

d12zqgj

Podziel się opinią

Share
d12zqgj
d12zqgj