WP

Król disco polo jest tylko jeden. Polacy wybrali

Ich piosenki mają milionowe wyświetlenia, a za jeden koncert otrzymują nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Słuchacze zdecydowali, kto ich zdaniem porywa największe tłumy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sławomir czy Zenek? Wiemy, kto jest królem disco polo
Sławomir czy Zenek? Wiemy, kto jest królem disco polo (ons.pl)
WP

Sławomir, Zenek Martyniuk, Radek Liszewski to tylko niektóre nazwiska z branży disco polo, które na swoim koncie mają nie jeden przebój. Choć wielu Polaków się nie przyznaje, to bardzo chętnie słucha tego typu muzyki. Z badań przeprowadzonych dla Wirtualnej Polski na panelu Ariadna w dniach 6-9 kwietnia 2018 wynika, że 18 proc. ankietowanych słucha tego gatunku codziennie, 28 proc. kilka razy w miesiącu 30 proc. odpowiedziało, że wcale, 8 proc. że raz w miesiącu, a 16 proc. że jeszcze rzadziej.

WP Gwiazdy Exclusive
Podziel się
WP

Bez wątpienia od kilku miesięcy na topie jest Sławomir. Jego przeboje "Megiera" czy "Miłość w Zakopanem" zna cała Polska, a stacje telewizyjne płacą rekordowe stawki za jego występy. Nie należy jednak zapominać o Zenku Martyniuku. "Przez Twe oczy zielone" zna cała Polska i bez tego nie może odbyć się żadna porządna impreza. Który z panów jest zdaniem Polaków królem disco polo?

38 proc. odpowiedziało że Zenek Martyniuk, zaraz za nim uplasował się Sławomir - 25 proc. głosów. W dalszej kolejności pojawił się Marcin Miller z zespołu Boys (12 proc.) oraz Radek Liszewski z zespołu Weekend (4 proc.). Na dole listy znalazł się Czadoman (2 proc.). 17 proc. Polaków odpowiedziało, że trudno wskazać jednoznacznie, a 2 proc. że światem disco polo rządzi ktoś zupełnie inny.

WP Gwiazdy Exclusive
Podziel się

Warto dodać, że według naszych informacji Zenon Martyniuk jest w stanie zarobić 7,5 mln w ciągu roku. Lider Akcentu stara się jednak nie afiszować swoim bogactwem. Nie pojawia się w drogich ubraniach ani nie chwali się ezgotycznymi wakacjami. Zamiast tego Martyniuk inwestuje zarobione pieniądze. A wy kogo wolicie?

WP

ZOBACZ TAKŻE: "Warszawiacy wstydzą się do tego przyznać". Prezenterka Disco Polo obnaża prawdę o Polakach

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP