Trwa ładowanie...
d21pu6s

Królowa Elżbieta II spotkała się z Harrym. Na spotkaniu zabrakło Kate Middleton i księżnej Camilli

Harry i Meghan Markle mocno podpadli królowej. Po ich odłączeniu od rodziny królewskiej Elżbieta II zwołała specjalne spotkanie, na którym zabrakło jednak kluczowych członków rodziny królewskiej. Powód? Jak się okazuje, jest banalny i logiczny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Camilla i księżna Kate nie zostały zaproszone na spotkanie z królową
Księżna Camilla i księżna Kate nie zostały zaproszone na spotkanie z królową (Getty Images)
d21pu6s

Meghan Markle i książę Harry na dobre wycofali się z rodziny królewskiej. Wydali oświadczenie, które zaczęli słowami: "Zamierzamy wycofać się jako 'starsi' członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową". Swoją decyzję podjęli "po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji". Zaskoczona postępowaniem wnuka królowa Elżbieta II musiała działać. Zwołała specjalne spotkanie w swojej posiadłości w Sandringham w Norfolk, które media określiły mianem "Szczytu w Sandringham".

ZOBACZ WIDEO: Królowa Elżbieta II rozczarowana postawą wnuka

Po 2,5-godzinnych naradach podjęto wiążące decyzje w sprawie przyszłości krnąbrnego Harry'ego i jego najbliższych (TUTAJ przeczytacie całość oficjalnego komunikatu).

d21pu6s

Na debacie, oprócz królowej, pojawili się książęta Harry, William i Karol. Meghan, która przebywa obecnie z synem Archiem w Kanadzie, połączyła się telefonicznie. Wielkimi nieobecnymi byli Kate Middleton, księżna Camilla oraz mąż Elżbiety II - książę Filip. Powód? Jak się okazuje, prozaiczny. W spotkaniu mogli uczestniczyć tylko ci, którzy urodzili się w królewskiej rodzinie brytyjskiej.

W czasie, gdy William dyskutował z babcią w Sandringham, jego żona Kate przebywała w pałacu Kensington. Z kolei Filip, który oficjalnie i tak jest na emeryturze, został poproszony na czas spotkania o opuszczenie posiadłości królowej.

PRZECZYTAJ TEŻ: Mroczne tajemnice brytyjskiej rodziny królewskiej. Nawet Elżbieta II usiłowała zatuszować pewne fakty

d21pu6s

Podziel się opinią

Share
d21pu6s
d21pu6s