Trwa ładowanie...

Krzysztof Krawczyk Jr. rozwścieczony gestem macochy. "Nie zamierzam umierać"

Syn Krzysztofa Krawczyka pozostaje w konflikcie z macochą. Wdowa próbowała wykonać "pojednawczy gest", ale tylko rozwścieczyła nim juniora. Nie spodziewał się, że zamiast części spadku Ewa Krawczyk ofiaruje mu... miejsce na cmentarzu.

Share
Krzysztof Krawczyk Jr. walczy o spadek po ojcu
Krzysztof Krawczyk Jr. walczy o spadek po ojcuŹródło: AKPA, fot: AKPA
d4fqt7u

Pół roku po śmierci Krzysztofa Krawczyka na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią stanął nagrobek artysty. Ewa Krawczyk zdecydowała się na budowę pomnika dla dwóch osób, zostawiając puste miejsce i tablicę dla siebie. Ale to niejedyna zmiana, jaką wprowadziła wdowa. Jak podaje "Super Express", wykupiła również miejsce na cmentarzu tuż obok ojca dla Krzysztofa Juniora.

- Myślę o Krzysiu i dlatego dla niego również zarezerwowałam miejsce obok ojca. Załatwiłam kwaterę zaraz za naszym grobem. Jeśli tylko będzie chciał, to to miejsce jest dla niego - skomentowała Ewa Krawczyk.

Nie tylko Kosmala z Lichtmanem. Kłótnie nad grobem

Syn Krawczyka nie postrzega jednak tego gestu jako wspaniałomyślnego. Przypomnijmy, że po śmierci artysty rozpętała się batalia medialna i sądowa o spadek między Juniorem a wdową. Jedyny potomek Krzysztofa Krawczyka utrzymuje się wyłącznie z renty, a według ostatniej z licznych wersji testamentu piosenkarza nie zostało mu nic zapisane w spadku. Przed laty był jednak uwzględniony w testamencie, dlatego zabiega o to, aby Ewa Krawczyk podzieliła się z nim majątkiem po gwieździe.

d4fqt7u

- Nie zamierzam umierać. Niech Pani Ewa nie kupuje mi ziemi na grób, tylko niech mi lepiej kupi mieszkanie i się ze mną rozliczy - odpowiedział Krzysztof Igor Krawczyk w rozmowie z "SE".

Trudno przewidzieć, czy Ewa Krawczyk i Krzysztof Junior dojdą do porozumienia w kwestii podziału majątku po artyście. Z pewnością syn Krawczyka liczy na przychylny mu wyrok w sądzie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d4fqt7u

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fqt7u
d4fqt7u