Trwa ładowanie...
d1i3vc7

Książę Karol walczy z koronawirusem. Podziękował za słowa wsparcia

Najstarszy syn królowej Elżbiety II uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Zapewnia, że czuje się dobrze i dziękuje za słowa otuchy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Karol ma koronawirusa.
Książę Karol ma koronawirusa. (Getty Images)
d1i3vc7

Pałac Buckingham 25 marca poinformował, że książę Karol jest zarażony koronawirusem. Od 13 marca poddaje się izolacji w swojej szkockiej posiadłości. Na miejscu jest z nim żona, księżna Camilla, jednak przebywają w różnych częściach pałacu. 72-latka pozostaje zdrowa. Książę Karol nie przejawia silnych objawów choroby COVID-19. Z najbliższymi kontaktuje się tylko telefonicznie. Pozostaje jednak przy zdalnym wykonywaniu obowiązków służbowych.

Zobacz: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Za pośrednictwem Clarence House (oficjalnej siedziby księcia Walii) poinformowano o jego reakcji na głosy wsparcia, które następca brytyjskiego tronu otrzymał z całego świata.

d1i3vc7

"Dziękujemy za wszystkie wiadomości życzące szybkiego powrotu do zdrowia Jego Królewskiej Mości. Był on niezwykle poruszony waszymi miłymi słowami" - napisano.

Media spekulują, że książę Karol mógł zarazić się koronawirusem od księcia Alberta z Monako. Panowie uczestniczyli niedawno w tym samym wydarzeniu, a Albert był jednym z pierwszych "royalsów" na świecie, u którego wykryto COVID-19.

d1i3vc7

Podziel się opinią

Share

d1i3vc7

d1i3vc7