Trwa ładowanie...

Kuba Wojewódzki głaszcze brzuch Farnej. "Najpiękniejsza mama Grupy Wyszehradzkiej"

Kuba Wojewódzki na swoim instagramowym profilu dodał zdjęcie z ciężarną Ewą Farną. Dziennikarz obejmuje piosenkarkę, a jego dłoń leży na jej brzuchu.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kuba Wojewódzki głaszcze brzuch Farnej. "Najpiękniejsza mama Grupy Wyszehradzkiej"Źródło: ONS.pl
d1gqg61
d1gqg61

Wojewódzkiego i Farną łączy głęboka zażyłość. Młoda gwiazda sceny muzycznej i sporo odniej starszy showman przyjaźnią się od dawna. Teraz, kiedy Ewa spodziewa się swojego pierwszego dziecka, relacja z Kubą nabrała innego znaczenia. Wojewódzki w wywiadach mówił przecież, że choć w życiu ma wszystko, brakuje mu rodziny i dziecka. Maluch Farnej częściowo wypełni tę pustkę?

Kiedy Wojewódzki gościł w programie Prokopa, "Z tymi co się znają", prowadzący wyznał, że w satyryku ujęło go jego serce okazywane dzieciom. Kuba powiedział: - Wiele rzeczy mi się spełniło. Jedyna rzecz, która się nie spełniła to posiadanie dziecka. Ale to nie znaczy, że już jest werdykt, zapadła klamka.

Ewa Farna o "Idolu" i Kubie Wojewódzkim

Czyżby liczył, że jeszcze zostanie tatą?

d1gqg61

W tym roku dziennikarz skończy 56 lat. Do niedawna był w, wydawało się, poważnym związku z Renatą Kaczoruk. Niestety, rozstali się, choć fani pary wróżyli im rychły ślub. Niedawno Wojewódzki pokazał się z piękną modelką u boku. Samuela Górska jest od Kuby młodsza o 30 lat - czy jest jego nową "zdobyczą"? Nie wiadomo.

Ewa Farna w sierpniu skończy 26 lat - za kilka miesięcy na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. To owoc związku piosenkarki z Martinem Chobotem, za którego wyszła w 2017 r.

Farna i Wojewódzki są dobrymi przyjaciółmi. Ich znajomość zaczęła się, gdy Ewa dostała się do programu "X Factor". Był rok 2014, młoda gwiazda i dojrzały dziennikarz zostali jurorami show. Od tamtej pory Wojewódzki traktuje Farną niemal jak córkę. Czy to oznacza, że dla jej dziecka będzie niczym... dziadek?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1gqg61
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gqg61