Trwa ładowanie...
d2tqchi

Kuba Wojewódzki głaszcze brzuch Farnej. "Najpiękniejsza mama Grupy Wyszehradzkiej"

Kuba Wojewódzki na swoim instagramowym profilu dodał zdjęcie z ciężarną Ewą Farną. Dziennikarz obejmuje piosenkarkę, a jego dłoń leży na jej brzuchu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Farna i Kuba Wojewódzki w programie "X Factor"
Ewa Farna i Kuba Wojewódzki w programie "X Factor" (ONS.pl)
d2tqchi

Wojewódzkiego i Farną łączy głęboka zażyłość. Młoda gwiazda sceny muzycznej i sporo odniej starszy showman przyjaźnią się od dawna. Teraz, kiedy Ewa spodziewa się swojego pierwszego dziecka, relacja z Kubą nabrała innego znaczenia. Wojewódzki w wywiadach mówił przecież, że choć w życiu ma wszystko, brakuje mu rodziny i dziecka. Maluch Farnej częściowo wypełni tę pustkę?

Kiedy Wojewódzki gościł w programie Prokopa, "Z tymi co się znają", prowadzący wyznał, że w satyryku ujęło go jego serce okazywane dzieciom. Kuba powiedział: - Wiele rzeczy mi się spełniło. Jedyna rzecz, która się nie spełniła to posiadanie dziecka. Ale to nie znaczy, że już jest werdykt, zapadła klamka.

Ewa Farna o "Idolu" i Kubie Wojewódzkim

Czyżby liczył, że jeszcze zostanie tatą?

d2tqchi

W tym roku dziennikarz skończy 56 lat. Do niedawna był w, wydawało się, poważnym związku z Renatą Kaczoruk. Niestety, rozstali się, choć fani pary wróżyli im rychły ślub. Niedawno Wojewódzki pokazał się z piękną modelką u boku. Samuela Górska jest od Kuby młodsza o 30 lat - czy jest jego nową "zdobyczą"? Nie wiadomo.

Ewa Farna w sierpniu skończy 26 lat - za kilka miesięcy na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. To owoc związku piosenkarki z Martinem Chobotem, za którego wyszła w 2017 r.

Farna i Wojewódzki są dobrymi przyjaciółmi. Ich znajomość zaczęła się, gdy Ewa dostała się do programu "X Factor". Był rok 2014, młoda gwiazda i dojrzały dziennikarz zostali jurorami show. Od tamtej pory Wojewódzki traktuje Farną niemal jak córkę. Czy to oznacza, że dla jej dziecka będzie niczym... dziadek?

d2tqchi
d2tqchi

Podziel się opinią

Share

d2tqchi

d2tqchi