Trwa ładowanie...
d108kao

Martyna Gliwińska w obcisłym stroju. Nie widać ciążowego brzuszka

Kilka dni temu media obiegła informacja, że była dziewczyna Jarosława Bieniuka, Martyna Gliwińska, jest w ciąży. Na najnowszym zdjęciu ciążowego brzuszka jednak nie widać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martyna Gliwińska jest w ciąży, choć brzuszka nie widać
Martyna Gliwińska jest w ciąży, choć brzuszka nie widać (Materiały prasowe)
d108kao

Jarosław Bieniuk, który był związany ze zmarłą w 2014 r. Anią Przybylską, próbuje znaleźć partnerkę. Sympatia, jaką aktorka cieszyła się ze strony widzów, nie ułatwia mu tego zadania. Media wciąż śledzą każdy krok piłkarza. Poza tym, jest samotnym ojcem, co również utrudnia znalezienie odpowiedniej "dziewczyny". Przez pewien czas Jarosław Bieniuk był związany z pochodzącą z Gdyni Martyną Gliwińską. Ich związek był dość burzliwy. Para rozstawała się i schodziła kilka razy.

Ostatnio Martyna Gliwińska przyznała, że Jarosław Bieniuk zostanie ojcem. Dziewczyna zdecydowała się samotnie wychować dziecko, które wkrótce się narodzi, ponieważ według niej Bieniuk nie poczuwa się do ojcostwa.

d108kao

Nowinę skomentowały mama i siostra Ani Przybylskiej:

- Najszczerzej, jak tylko umiemy, gratulujemy z mamą Martynie obecnego stanu, wiedząc, jak ważny to czas dla przyszłej mamy. Życzymy jej spokoju. Wierzymy też, że jako przyszli rodzice osiągną z Jarkiem kompromis i będą mogli cieszyć się tym, co w życiu najważniejsze - powiedziały w "Super Expressie".

Kilka dni temu Martyna na swoim instagramowym profilu opublikowała zdjęcie - pozowała na molo. Wydawało się, że jej brzuszek jest większy, ponieważ był zakryty obszernym swetrem. Była partnerka Bieniuka sama przyznała, że już jest w 6. miesiącu ciąży. Na najnowszej fotografii Gliwińskiej brzuszka praktycznie nie widać, choć jeansowy kombinezon nie należy do najluźniejszych. Przyszła mama prezentuje się świetnie.

d108kao

Podziel się opinią

Share

d108kao

d108kao