Trwa ładowanie...

Jarosław Bieniuk po raz czwarty będzie ojcem. "Nasza sytuacja jest skomplikowana"

Jarosław Bieniuk samotnie wychowuje troje dzieci ze związku z Anną Przybylską. Okazuje się, że niebawem znów zostanie tatą - jego była partnerka, Martyna Gliwińska, jest w ciąży. Bieniuk skomentował całą sytuację.

Jarosław Bieniuk po raz czwarty będzie ojcem. "Nasza sytuacja jest skomplikowana"Źródło: Forum
d3xx8ga
d3xx8ga

Jarosław Bieniuk spotykał się z Martyną Gliwińską przez 3 lata. Zaczęli widywać się niedługo po śmierci Anny Przybylskiej. Tworzyli udany związek, kobieta zaprzyjaźniła się z dziećmi sportowca. Niestety, relacja rozpadła się mniej więcej dwa lata temu, choć o powodach rozstania Gliwińska opowiedziała dopiero w czerwcu 2018 r. Jednak byli partnerzy nie zerwali ze sobą kontaktu, a kiedy na piłkarza spadło oskarżenie o gwałt, Gliwińska ujęła się za nim. Wydawało się, że pozostali dobrymi przyjaciółmi.

Teraz okazuje się, że łączyło ich coś więcej, ponieważ Gliwińska spodziewa się dziecka. Ojcem jest Bieniuk, a maluch przyjdzie na świat już niebawem. Kobieta jest bowiem w 6. miesiącu ciąży.

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

- Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu – wyznała Gliwińska w rozmowie z "Na żywo".

d3xx8ga

Jarosław Bieniuk skomentował wypowiedź swojej eks.

- Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem. Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka – między sobą – na pewno nie na łamach prasy – powiedział Bieniuk serwisowi Jastrząb Post.

Czwarte dziecko Jarosława Bieniuka ma przyjść na świat na początku 2020 r.

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska w 2016 r. Forum
Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska w 2016 r. Źródło: Forum
d3xx8ga
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xx8ga