Trwa ładowanie...

Ojciec Joanny Opozdy pokazuje kolejne dowody na niewinność. Tym razem to mail

Afera w rodzinie Joanny Opozdy trwa i nic nie wskazuje na to, by miała szybko się skończyć. Po strzelaninie, do jakiej doszło w Busku, ojciec aktorki udostępnia kolejne dokumenty mające świadczyć o tym, że to on jest ofiarą całej sytuacji.

Joanna Opozda znalazła się w bardzo trudnej sytuacji Joanna Opozda znalazła się w bardzo trudnej sytuacji Źródło: AKPA
d25pqh5
d25pqh5

A zaczęło się od tego, że 8 stycznia Małgorzata Opozda, matka aktorki, wraz z córką Aleksandrą i zięciem Antkiem Królikowskim przyjechała do Buska-Zdroju, by odebrać swoje rzeczy z mieszkania. Mąż Dariusz Opozda nie wpuścił jej do środka. Najpierw krzyczał na przybyłych, a później przez ścianę padły strzały. Na szczęście w strzelaninie nikt nie ucierpiał.

Nagranie z zajścia na Instagramie udostępnił Antek Królikowski. Ale Dariusz Opozda postanowił się wybielić. Zdążył już pokazać wideo nagrane z jego perspektywy, a jego adwokaci wydali oficjalne oświadczenie. Do tego mężczyzna opublikował wypis z rejestru gruntów, który ma być potwierdzeniem, że to on jest prawowitym właścicielem działki, na której doszło do awantury.

Zdążył też pozwać Jerzego Dziewulskiego, policjanta, antyterrorystę i byłego doradcę prezydenta Kwaśniewskiego ds. bezpieczeństwa, który skomentował strzelaninę w domu Opozdy i nazwał ją "celowym działaniem przestępczym".

Teraz Dariusz Opozda pokazał screen z telefonu z mailem, jaki miał wysłać jego prawnik do policji w Busku godzinę po tym, jak na posesji pojawili się żona Opozdy, jej córka i Królikowski. Czytamy w nim:

d25pqh5

"Przed godziną zostałem poproszony o pilne udzielenie pomocy prawnej w miejscowości Busko-Zdrój, gdzie ma dochodzić do uszkodzenia mienia stanowiącego wyłączną własność pana Dariusza Opozdy (pokrzywdzonego).

Zgodnie z relacją siostry pokrzywdzonego doszło także do naruszenia nietykalności cielesnej osób tam zamieszkałych […]. Z uwagi na to, że sytuacja na miejscu jest dynamiczna, osoby zaś uczestniczące w zdarzeniu są pod wpływem emocji, proszę o pilne podjęcie próby zakończenia zachowań ukierunkowanych na niszczenie mienia pokrzywdzonego.

Zwracam dodatkowo uwagę, że zachowanie uczestników wzbudza w pokrzywdzonym obawę o swoje życie i zdrowie. Nie jest znany pokrzywdzonemu także cel działania uczestników zdarzenia".

Wszystko wskazuje na to, że awantura nie zakończy się szybko.

Strzelanina i dramat w rodzinie Opozdy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d25pqh5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25pqh5