Trwa ładowanie...
d3jhrx1

Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Kasia Skrzynecka dodała pożegnalny wpis

Paweł Królikowski został pochowany 5 marca. W pogrzebie uczestniczyło wiele osób bliskich artyście. Wśród nich była i Katarzyna Skrzynecka. Piosenkarka opublikowała kilka słów na ten temat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Królikowski został pochowany 5 marca
Paweł Królikowski został pochowany 5 marca (ONS.pl)
d3jhrx1

Pogrzeb Pawła Królikowskiego zgromadził w kościele i na cmentarzu rodzinę artysty, ale i wielu znanych aktorów, a nawet polityków. Królikowski był bardzo lubiany i szanowany. Spoczął na warszawskich Powązkach Wojskowych obok reżysera Jerzego Gruzy. Msza żałobna odbyła się w kościele seminaryjnym pw. Wniebowzięcia N.M.P i św. Józefa Oblubieńca na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Królikowskiego we wzruszających przemowach pożegnali syn - Antek Królikowski oraz młodszy brat - Rafał Królikowski. Syn aktora jednak zdecydował się, mimo podniosłej atmosfery, na drobne żarty. W ten sposób radzi sobie z ogromną stratą. Pogrzeb aktora zakończył się złożeniem trumny do grobu i wspólnym odśpiewaniem piosenki "Każdy wschód słońca" wykonywanej przez Mietka Szcześniaka.

Katarzyna Skrzynecka wspomina Królikowskiego: Znaliśmy się jak łyse konie

Niedługo po pogrzebie Katarzyna Skrzynecka opublikowała wpis na swoim instagramowym profilu. "To smutny dzień... pomimo słońca. Dziś pożegnaliśmy Przyjaciela. Nie tak mieliśmy witać tę wiosnę, Króliku..." - napisała. Dodała ujęcie z pogrzebu, na którym widać czarno-białą podobiznę aktora.

d3jhrx1

Skrzynecka i Królikowski razem zasiadali w ławie jurorskiej w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Znali się od lat.

Fani piosenkarki i gwiazdy telewizji skomentowali wpis Katarzyny: "Te słowa Antka i Rafała na pogrzebie po prostu łzy jak grochy płynęły mi po policzkach", "Bardzo przykre, żal, niby dla nas obcy, nieznany, a jakże bliski", "Pani Kasiu, tyle w Pani empatii i prawdziwej przyjaźni, nie tej na pokaz ale takiej od serca, serdecznej i bezinteresownej".

d3jhrx1

Podziel się opinią

Share
d3jhrx1
d3jhrx1