Trwa ładowanie...

Mann ironicznie o Terleckim. Wystarczyły dwa zdania

Wojciech Mann pokusił się o krótki, ale jakże dosadny komentarz dotyczący ostatniego wpisu Ryszarda Terleckiego. Przy okazji dostało się też Beacie Mazurek oraz Piotrowi Glińskiemu.

Share
Wojciech Mann i Ryszard Terlecki
Wojciech Mann i Ryszard TerleckiŹródło: ONS.pl
dx3wrgj

Janusz Gajos był gościem tegorocznej edycji festiwalu Pol'and'Rock, okrzykniętym "Najpiękniejszą domówką świata". Podczas wywiadu mówił nie tylko o aktorstwie. Nie pominął też kwestii politycznych. Nie spodziewał się jednak, że jego opinia o Kaczyńskim wywoła tak ogromną burzę.

- Mały człowiek jednym ruchem ręki podzielił polskie społeczeństwo na pół. To jest zbrodnia - powiedział, porównując ten proces do mechanizmów, które zrodziły hitleryzm.

Słowa Gajosa nie przeszły bez echa. Wypowiedź aktora dotarła do ministra Piotra Glińskiego, który odpowiedział mu na Twitterze.

"Dobry aktor nie jest świętą krową. Nie możemy się godzić na takie obelgi w życiu publicznym. Niech Pan Janusz Gajos sobie przypomni, kto rozpoczął przemysł pogardy, wymierzony w Prezydenta, który nadał mu tytuł profesorski..." - napisał minister kultury i dziedzictwa narodowego.

Później krytykę Gajosa skomentowała Beata Mazurek, kiedyś wicemarszałek Sejmu RP i rzecznik prasowy PiS, dziś europosłanka.

dx3wrgj

"Wyraźnie widać, że PRL, 'Czterej pancerni i pies' odcisnęły trwały ślad na mózgu Gajosa. Bardzo przekonująco zagrał rolę zdegenerowanego prokuratura w filmie 'Układ'. Pewnie, to tylko przypadek. A tak po ludzku, insynuacje prostaka".

"Mali, śmieszni ludzie. Wydaje się im, że występują na Narodowej Scenie, a to tylko teatrzyk marionetek" - napisał na swoim profilu na Twitterze.

Wojciech Mann również postanowił zabrać głos w dyskusji, stając w obronie Janusza Gajosa. Wystarczyły dwa dosadne zdania.

dx3wrgj

"Aż serce rośnie, kiedy się patrzy, jak krzepną i rosną w siłę nowe elity: Mazurek, Terlecki, Gliński. Jak niestrudzenie, dla dobra kraju, oddzielają ziarno od plew: siebie, nieskazitelnych i prawych, od prostaków, takich jak Janusz Gajos" - czytamy.

Przyjechali i będą imprezować do końca. Czekają na Owsiaka

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
dx3wrgj

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dx3wrgj
dx3wrgj