Trwa ładowanie...
d2f10o1

Zenek martwi się teraz o swoją żonę: "Matczyne serce krwawi"

Podczas gdy nieodpowiedzialny 28-latek jeździ po Warszawie autem, ogląda seriale i kpi sobie ze wstydu i cierpienia najbliższych, jego mama przeżywa trudne chwile.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Jeszcze kilka miesięcy temu modlili się na ślubie syna
Jeszcze kilka miesięcy temu modlili się na ślubie syna (newspix.pl)
d2f10o1

Daniel M. aktualnie nie pracuje, sądząc po jego monotonnych postach na Instagramie, zajmuje się jeżdżeniem po mieście, słuchaniem muzyki, oglądaniem seriali, czytaniem o sobie w sieci. Do jego ulubionych zajęć należą wyśmiewanie publikacji na swój temat i cytowanie komentarzy swoich "zwolenników".

Z jakiegoś powodu oficjalne informacje od policji i prokuratury nazywa kłamstwami, doniesienia o tym, co zrobił w grudniu, określa jako oszczerstwa. W wolnych od tego chwilach obraża swoją ciężarną żonę i jej rodzinę. Nic dziwnego, że jego ojciec, który na swoją popularność pracował tak ciężko, musi czuć się teraz fatalnie. Na domiar złego martwi się teraz także o żonę, którą nazywa pieszczotliwie "swoją Danusią".

"Wciąż szuka kontaktu ze swym dzieckiem. Nie godzi się z jego postępowaniem. (...) To cios dla pani Danuty. Zapowiedziała, że jej wnuczce niczego nie zabraknie i nie zostawi synowej w potrzebie. Ale matczyne serce krwawi" - czytamy w tygodniku "Rewia".

d2f10o1

Tymczasem Zenek martwi się kolejną rozprawą sądową Daniela. Jak czytamy w gazecie, "okazało się, że w zeszłym roku syn prowadził auto pod wpływem alkoholu i prawdopodobnie straci prawo jazdy." U Daniela na próżno szukać jakichkolwiek śladów pokory, wstydu czy chęci zadośćuczynienia temu, co zrobił.
Jego ostatni post na Instagramie to filmik nagrany podczas jazdy samochodem.

Zobacz także: Daniel M. zaprzepaści karierę ojca? "Mógłby pomyśleć o jego dorobku"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2f10o1

Podziel się opinią

Share
d2f10o1
d2f10o1