ycipk-ujlrvm

Żona Daniela M. wróciła na Instagram. "Jeżeli szukasz taniej sensacji, to nie ma tu dla ciebie miejsca"

Ewelina opublikowała już pierwsze zdjęcia. W komentarzach słowa wsparcia i otuchy. Żona Daniela M. bardzo ich teraz potrzebuje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewelina i Daniel pobrali się 6 października 2018 r. Sielanka nie trwała długo
Ewelina i Daniel pobrali się 6 października 2018 r. Sielanka nie trwała długo (East News)
ycipk-ujlrvm

O ślicznej Ewelinie, córce zamożnych rolników z Wielkopolski, zrobiło się głośno w październiku 2018 r. To wtedy powiedziała "tak" Danielowi M., synowi gwiazdy disco polo.

ZOBACZ TEŻ: syn Martyniuka czuje się bezkarny? "Rozpieściły go pieniądze ojca"

ycipk-ujlrvm

Początkowo Ewelina miała zablokowane konto na Instagramie, ale po ślubie jej profil stał się ogólnodostępny. To dzięki niemu mogliśmy przyjrzeć się życiu zakochanych.

Dowiedzieliśmy się m.in. że Ewelina i M. spędzili wakacje w Tajlandii, plażowali we Władysławowie oraz że pasją świeżo upieczonej mężatki są konie.

Profil szybko zyskał na popularności, a obserwujących przybywało. Do czasu. Po wybuchu afery, którą żyje obecnie polski internet, konto Eweliny zniknęło. Jeśli klikniecie w linki w starych artykułach jej poświęconych, zostaniecie przekierowani na stronę główną serwisu.

ycipk-ujlrvm

Jednak okazuje się, że Ewelina niedawno wróciła na Instagrama. Konto opatrzone jest hasztagami #newaccount oraz #futuremum (żona Daniela M. jest w 7. miesiącu ciąży). W metryczce Ewelina pisze: "Jeżeli szukasz taniej sensacji, to nie ma tu dla ciebie miejsca".

Do tej pory synowa Zenka Martyniuka wrzuciła pięć zdjęć - pierwsze pojawiło się dwa dni temu. Wśród nich są m.in. życiowe sentencje oraz fotografia ciążowego brzuszka przyszłej mamy. Zdjęcie zostało zrobione na tle dziecięcego łóżeczka. A to sugeruje, że pokoik dla wnuczki "króla disco polo" jest już gotowy.

ycipk-ujlrvm

Fani profilu nie szczędzą słów wsparcia. "Myśl teraz o sobie i dziecku", "Ty jesteś teraz najważniejsza", "Głowa do góry" czy "Będzie dobrze!" - to tylko niektóre z wielu pozytywnych komentarzy. Konto Golczyńskiej jest prywatne. A to oznacza, że prośbę o obserwowanie musi zaakceptować właściciel profilu.

Na Instagramie uaktywnił się też Daniel M. Kilkanaście godzin temu nagrał wymowne InstaStory. Więcej tutaj.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-ujlrvm

ycipk-ujlrvm
ycipk-ujlrvm