Trwa ładowanie...
d3lsai6

Żona Daniela M. wróciła na Instagram. "Jeżeli szukasz taniej sensacji, to nie ma tu dla ciebie miejsca"

Ewelina opublikowała już pierwsze zdjęcia. W komentarzach słowa wsparcia i otuchy. Żona Daniela M. bardzo ich teraz potrzebuje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewelina i Daniel pobrali się 6 października 2018 r. Sielanka nie trwała długo
Ewelina i Daniel pobrali się 6 października 2018 r. Sielanka nie trwała długo (East News)
d3lsai6

O ślicznej Ewelinie, córce zamożnych rolników z Wielkopolski, zrobiło się głośno w październiku 2018 r. To wtedy powiedziała "tak" Danielowi M., synowi gwiazdy disco polo.

ZOBACZ TEŻ: syn Martyniuka czuje się bezkarny? "Rozpieściły go pieniądze ojca"

Początkowo Ewelina miała zablokowane konto na Instagramie, ale po ślubie jej profil stał się ogólnodostępny. To dzięki niemu mogliśmy przyjrzeć się życiu zakochanych.

d3lsai6

Dowiedzieliśmy się m.in. że Ewelina i M. spędzili wakacje w Tajlandii, plażowali we Władysławowie oraz że pasją świeżo upieczonej mężatki są konie.

Profil szybko zyskał na popularności, a obserwujących przybywało. Do czasu. Po wybuchu afery, którą żyje obecnie polski internet, konto Eweliny zniknęło. Jeśli klikniecie w linki w starych artykułach jej poświęconych, zostaniecie przekierowani na stronę główną serwisu.

d3lsai6

Jednak okazuje się, że Ewelina niedawno wróciła na Instagrama. Konto opatrzone jest hasztagami #newaccount oraz #futuremum (żona Daniela M. jest w 7. miesiącu ciąży). W metryczce Ewelina pisze: "Jeżeli szukasz taniej sensacji, to nie ma tu dla ciebie miejsca".

Do tej pory synowa Zenka Martyniuka wrzuciła pięć zdjęć - pierwsze pojawiło się dwa dni temu. Wśród nich są m.in. życiowe sentencje oraz fotografia ciążowego brzuszka przyszłej mamy. Zdjęcie zostało zrobione na tle dziecięcego łóżeczka. A to sugeruje, że pokoik dla wnuczki "króla disco polo" jest już gotowy.

Fani profilu nie szczędzą słów wsparcia. "Myśl teraz o sobie i dziecku", "Ty jesteś teraz najważniejsza", "Głowa do góry" czy "Będzie dobrze!" - to tylko niektóre z wielu pozytywnych komentarzy. Konto Golczyńskiej jest prywatne. A to oznacza, że prośbę o obserwowanie musi zaakceptować właściciel profilu.

d3lsai6

Na Instagramie uaktywnił się też Daniel M. Kilkanaście godzin temu nagrał wymowne InstaStory. Więcej tutaj.

d3lsai6

Podziel się opinią

Share
d3lsai6
d3lsai6