Trwa ładowanie...
d3xdq9o

Żona Daniela Olbrychskiego przeciwko Weronice Rosati. Stoi murem za Śmigielskim

Weronika Rosati jako jedna z nielicznych znanych Polek zdecydowała się ujawnić swoją historię przemocy. W rozmowie z Magdaleną Środą aktorka opisała, co miał robić jej były partner, Robert Śmigielski. W jego obronie stanęła Krystyna Demska-Olbrychska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Weronika Rosati opowiedziała o przemocy, jakiej doświadczyła.
Weronika Rosati opowiedziała o przemocy, jakiej doświadczyła. (East News)
d3xdq9o

- Gdy próbowałam zadzwonić na policję, wyszarpał mi telefon. Raz się dodzwoniłam, nie przedstawiłam się, zrezygnowałam. Co miałam powiedzieć? Weronika Rosati zgłasza, że partner ją uderzył? Uderzał wielokrotnie – opowiadała Weronika Rosati w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów".

Jej historia szybko przetoczyła się przez wszystkie polskie media. W sieci wiele internautek wyraziło swoje poparcie dla Rosati. Wywiad, w którym opowiedziała m.in. o tym, że była bita przez Roberta Śmigielskiego, nie mógł pozostać także bez jego komentarza. Wydał obszerne oświadczenie, w którym odniósł się zdanie po zdaniu do wszystkich stawianych mu przez aktorkę zarzutów.

Sprawa nie cichnie. Na Facebooku w obronie Śmigielskiego stanęła Krystyna Demska-Olbrychska, żona Daniela Olbrychskiego.

d3xdq9o

- (…) ciągle jest obecny w naszych rozmowach temat Weroniki Rosati i jej skandalicznego wywiadu w "Wysokich obcasach". Joasia Sarapata, która w przeciwieństwie do większości osób zabierających głos w tej dyskusji, zna Weronikę i jej partnera, stwierdziła po prostu, że Weronika kłamie – pisze żona aktora na swoim facebookowym profilu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Robert Śmigielski. Kim jest były partner Weroniki Rosati?

- Ja napisałam to do samej Weroniki na FB już trzy miesiące temu. Chyba będę miała z tego powodu sprawę w sądzie. Trudno. Trzeba ponosić konsekwencje własnych wypowiedzi. Mam więc nadzieję, że Weronika też poniesie konsekwencję swoich kłamstw - dodaje.

Przypomnijmy, że Olbrychska kilka miesięcy temu stanęła po stronie Śmigielskiego, gdy Rosati opowiedziała o swoim związku z lekarzem w rozmowie z "Galą". Wtedy jednak oskarżenia nie były tak ostre i konkretne. Między Rosati a Olbrychską doszło do wymiany zdań, o której pisaliśmy.

d3xdq9o

Demska-Olbrychska przyznaje teraz: - Uważnie przeczytałam oświadczenie Roberta Śmigielskiego i wierzę w każde jego słowo. Ale to nie jest tylko kwestia wiary. Wiem, że on mówi prawdę. Wiem, bo ich historia toczyła się na moich oczach, również czasem w moim domu. Wiem, bo od 20 lat znam tego mężczyznę.

PRZECZYTAJ TEŻ: Ojciec pomoże Rosati walczyć w sądzie. Będzie przesłuchiwany

Żona aktora dodaje także, że za jej słowami nie stoi tylko i wyłącznie fakt, że Śmigielski był jej lekarzem.

- I przysięgam wszystkim biorącym udział w tej zażartej dyskusji, że nie przemawia przeze mnie troska o moje kolana. Są zdrowe! A poza ty zapewniam szanownych dyskutantów, że Robert Śmigielski zajmie się w razie potrzeby z ogromną uwagą, profesjonalizmem i fachowością również kolanami wszystkich tych, którzy teraz odsądzają go od czci i wiary. Taki to lekarz. Taki to facet. Można mi zazdrościć takiego przyjaciela. Mnie i Danielowi – dodała na koniec.

d3xdq9o

*Zobacz: Poruszona Rosati: "Mam nadzieję, że będę wzorem dla mojej córki" *

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3xdq9o

Podziel się opinią

Share
d3xdq9o
d3xdq9o