Trwa ładowanie...
d23tkhq

Gorący czas dla gwiazd disco polo. W wakacje zgraną krocie

Nie jest tajemnicą, że gwiazdy disco polo zarabiają na swojej twórczości pokaźne sumy. Zwłaszcza że rozpoczyna się wyjątkowo gorący dla nich okres, czyli sezon wakacyjnych plenerowych koncertów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zenon Martyniuk zgarnie fortunę
Zenon Martyniuk zgarnie fortunę (East News, Fot: East News)
d23tkhq

Wykonawcy disco polo niewątpliwie będą mieli w najbliższym czasie pełne ręce roboty podczas letnich plenerowych koncerów i festiwali. Jak donosi "Fakt", Zenon Martyniuk ma tylko w wakacje zagrać około 40 koncertów.

Pisaliśmy już wcześniej, że piosenkarz za jeden występ może inkasować kilkanaście tysięcy złotych, ale zważywszy na gorący okres, tabloid podaje, że kwoty mogą sięgać nawet 40 tys. złotych. Oznacza to, że przez letnie miesiące może zarobić około 1,6 mln złotych.

W podobnej, korzystnej sytuacji są także muzycy zespołu Boys. W "Fakcie" czytamy, że zespół z kolei zagrać ma 35 koncertów. Grupa na jednym występie zarabia ok. 25 tys. złotych, więc można spodziewać się, że tym razem także zgarnie pokaźną sumę.

d23tkhq

Zobacz także: Martyniuk zdetronizowany? Na jednej piosence Sławomir zarobił 2 mln złotych

Dobry sezon zapewne będą mieć też inni wykonawcy. Przypomnijmy, iż pisaliśmy wcześniej, że chociażby Radek Liszewski i Weekend, Shazza czy Tomasz Niecik za jeden występ zarabiają po około 20 tys. złotych. Zapowiadają się więc prawdziwe muzyczne żniwa!

d23tkhq

Podziel się opinią

Share

d23tkhq

d23tkhq