Trwa ładowanie...
d7v4wob

Harry i Meghan wybierają się w daleką podróż. Zabiorą ze sobą Archiego

Książę Harry i księżna Meghan wracają do dyplomatycznych obowiązków. Świeżo upieczeni rodzice ogłosili oficjalnie, że niebawem wybierają się w pierwszą daleką podróż z Archiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Harry i Meghan wybierają się w daleką podróż. Zabiorą ze sobą Archiego
(East News, Fot: East News)
d7v4wob

Odkąd książę Harry i księżna Meghan zostali rodzicami, bardzo bronią swojej prywatności. Mówiono o tym, że chcą także ograniczać do minimum eksponowanie wizerunku ich syna w mediach. Dlatego też każde ich wspólne wyjście wywołuje niemałą sensację.

Nic dziwnego. Fani rodziny królewskiej żywo interesują się, jak zmieniają się jej najmłodsi członkowie. Zdjęcia uroczych dzieci Kate i Williama często stają się prawdziwymi hitami internetu. Niebawem nadarzy się zapewne okazja, by sieć obiegły nowe oficjalne zdjęcia Archiego Harrisona. Kilkumiesięczny arystokrata bowiem będzie towarzyszył rodzicom podczas pierwszej wspólnej podróży do Południowej Afryki.

d7v4wob

- Za kilka tygodni wybierzemy się w pierwszą wspólną podróż do Afryki. Regionu świata, który od dwóch dekad jest dla mnie drugim domem – napisał książę Harry w poście na oficjalnym profilu na Instagramie.

Nie jest tajemnicą, że książę zaangażował się w działalność charytatywną szczególnie właśnie w krajach afrykańskich. Jego wizyta będzie więc związana m.in. z działalnością organizacji, z którymi współpracuje. Wyprawa nie jest zatem przypadkowa. Ponadto mówi się o tym, że para książęca może się przeprowadzić do Afryki na kilka lat. Wskazuje na to kilka argumentów, a przede wszystkim ten, że królowa powierzyła wnukowi i jego żonie rolę międzynarodowych ambasadorów. Być może więc najbliższy wyjazd będzie próbą, jak rodzina poradzi sobie w odległym kraju.

Niemniej, będzie to też okazja do wypoczynku i zwiedzenia tak drogiego księciu zakątka świata, co też zaznaczył sam Harry we wpisie. – Osobiście nie mogę się doczekać, kiedy pokażę żonie i synowi Południową Afrykę. Do zobaczenia niedługo! – podsumował entuzjastycznie.

d7v4wob

Z oficjalnego wpisu wiadomo także, że cała rodzina będzie podziwiać wspólnie uroki Republiki Południowej Afryki. Książę ponadto w związku ze swoimi obowiązkami odwiedzi także Botswanę, Malawi i Angolę.

Zobacz wideo: Popkultura wdziera się do rodziny królewskiej? "Archie to imię jak dla bohatera z kreskówki" (KLIKA PUDELKA)

d7v4wob

Podziel się opinią

Share

d7v4wob

d7v4wob