Trwa ładowanie...

Menadżer Krawczyka przeżywa jego śmierć. Zamieścił wzruszające wpisy

Andrzej Kosmala był nie tylko menadżerem Krzysztofa Krawczyka, ale także jego długoletnim przyjacielem. Mężczyzna nie może pogodzić się ze śmiercią muzyka. Od czasu pogrzebu zamieścił wiele chwytających za serce wpisów.

Share
Krzysztof Krawczym zmarł 5 kwietnia
Krzysztof Krawczym zmarł 5 kwietniaŹródło: fot. AKPA
d25cqnb

Andrzej Kosmala zajmował się karierą Krzysztofa Krawczyka od 1974 r. W trakcie tych wszystkich lat zdarzyło się im wspólnie pracować nad tekstami niektórych piosenek. Działał też jako konsultant przy pracach nad filmem dokumentalnym "Krzysztof Krawczyk - całe moje życie". Tak długa współpraca z wokalistą sprawiła, że zostali bliskimi przyjaciółmi.

To właśnie Andrzej Kosmala jako pierwszy przekazał smutną informację o śmierci Krawczyka. Menadżera nie mogło go zabraknąć na pogrzebie artysty, który odbył się w sobotę 10 kwietnia. Podczas pożegnania artysty w bazylice archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi wygłosił wzruszające przemówienie. Wypowiadał się też w imieniu Ewy, żony zmarłego, która nie była w stanie wtedy cokolwiek powiedzieć.

Zobacz: Pożegnał przyjaciela. Piękna przemowa Andrzeja Kosmali

Po pochowaniu Krawczyka w Grotnikach Kosmala długo czuwał przy jego grobie. Był jedną z ostatnich osób, które opuściły cmentarz. Od tamtego czasu mężczyzna zamieścił na swoim profilu na Facebooku masę chwytających za serce wpisów, w których wspominał przyjaciela, pisał o tym, co ich łączyło. Jednym z nich jest zdjęcie menadżera Krawczyka z trumną.

d25cqnb

"Żegnaj Przyjacielu!" – te dwa słowa mówią wszystko.

W innych postach Kosmala pokazał sporo archiwalnych występów gwiazdora. Wśród nich znalazł się np. noworoczny odcinek serialu "Świat według Kiepskich" z udziałem Krawczyka. "Rok 2000 witaliśmy z Krzysztofem z Kiepskimi! Dzisiaj większość aktorów gdzieś tam przebywa z Krzysztofem!" – napisał Kosmala.

Menadżer opublikował także zdjęcie z Danielem Olbrychskim. Zdradził przy okazji informację, o której nie wszyscy mogli wiedzieć. "Prawdziwych Przyjaciół poznaje się w trudnych chwilach! Krzysztof z Danielem byli wielkimi przyjaciółmi!" – zaznaczył Kosmala.

Na profilu przyjaciela Krawczyka można znaleźć jeszcze m.in. wywiad wokalisty z Niną Terentiew z 2004 r., jego duet z Justyną Steczkowską, recital z Sopotu z 1994 r. i wiele innych rzeczy. To wszystko udowadnia, że Kosmala to jedna z tych osób, które nigdy nie zapominają o swoich przyjaciołach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d25cqnb

Podziel się opinią

Share
d25cqnb
d25cqnb