Trwa ładowanie...

Ojciec Opozdy wciąż pierze rodzinne brudy w sieci. Najpierw zdjęcie śmietnika, a później? Chce coś udowodnić

Dariusz Opozda korzysta z zainteresowania, jakie wywołuje jego konflikt ze znaną córką. Joanna Opozda stara się nie komentować sprawy i skupić na coraz bliższym porodzie. Ale jej ojciec nie ustaje w wysiłkach, by pogrążyć rodzinę. Co pokazał tym razem?

Ojciec Joanny Opozdy nie odpuszcza. Publikuje kolejne zdjęcia związane z konfliktem z córką i jej mężem, mamą i siostrąOjciec Joanny Opozdy nie odpuszcza. Publikuje kolejne zdjęcia związane z konfliktem z córką i jej mężem, mamą i siostrąŹródło: AKPA, Facebook
d2ijhde
d2ijhde

Konflikt Opozdów trwa od dawna, ale teraz mocno przybrał na sile. Zaangażowali są Joanna Opozda i Antoni Królikowski plus mama i siostra aktorki po jednej stronie oraz Dariusz Opozda, ojciec gwiazdy, po drugiej. Każde z nich ma własną wersję dramatycznych wydarzeń, każde broni swoich racji. Wmieszana jest też policja. Ojciec aktorki wszystko relacjonuje w mediach społecznościowych. I choć niedawno wydał oświadczenie z prośbą o niekomentowanie sporu, sam publikuje coraz to nowe informacje.

W sobotę na swoim facebookowym profilu pokazał zdjęcia kontenerów i napisał: "Mnie żona Małgorzata tak oddała moje rzeczy osobiste, znalazły się na śmietniku obok domu". Nawiązał tym samym do niedawnego głośnego odbierania rzeczy należących do jego żony, która zjawiła się w ich domu w asyście zięcia i córki. Wszystko zakończyło się strzelaniną.

Kilka godzin później dodał zdjęcie karty szpitalnej z komentarzem: "Udostępniam kartę informacyjną ze szpitala, żebyście widzieli, że nie symuluję, że jestem osobą niepełnosprawną, abyście poznali mój stan zdrowia i wiedzieli, na kogo napadł Królikowski z moją żoną i przed kim służby mają chronić moją córkę Joannę".

d2ijhde

Na karcie napisano: "Gojąca się rana po przeszczepie skóry w obrębie kolana prawego. Pourazowa rana stopy prawej. Złamanie wieloodłamowe nasady, przynasady i trzonu 1/3 bliższej kości piszczelowej prawej w wyniku upadku z wysokości w sierpniu 2021. Złamanie podgłowowe kości strzałkowej prawej. Stan po usunięciu rzepki, martwiczych fragmentów kostnych kości piszczelowej oraz artrodezie gwoździem śródszpikowym prawego stanu kolanowego. (...) Zaburzenia rytmu serca - bigeminia komorowa. Skrzywienie przegrody nosowej. Nikotynizm. Hepatomegalia".

Według danych ze zdjęcia Opozda był w szpitalu od 30 października do 15 listopada zeszłego roku.

Strzelanina i dramat w rodzinie Opozdy

W komentarzach do wpisu kilka słów zostawił sąsiad ze szpitalnej sali, który leczył się razem z Opozdą. "Potwierdzam jako współpacjent. Przez dwa tygodnie leżeliśmy razem na sali i wiem, jak bardzo zmasakrowana jest noga Dariusza. Nikomu nie życzę takiego okaleczenia".

Ojciec aktorki odpowiedział: "Ja problem mam z dojściem do toalety, jak wiesz, a córka dostaje prawdopodobnie ochronę służb, abym jej nie napadł".

d2ijhde
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2ijhde
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ijhde