Trwa ładowanie...
d2leozm

Trzy pokolenia razem. Maciej Stuhr pokazał piękne rodzinne zdjęcie

"Genów nie oszukasz", pisze Maciej Stuhr, zamieszczając w sieci piękne zdjęcie ze spaceru w trzypokoleniowym składzie. Patrząc na fotkę, trudno się z aktorem nie zgodzić.
Podziel się
Maciej Stuhr
Maciej Stuhr (ONS)
d2leozm

Maciej Stuhr, jako aktywny użytkownik mediów społecznościowych, od czasu do czasu pozwala sobie w nich na prywatę. To stąd fani najczęściej dowiadują się, co słychać u niego i jego najbliższych. To w mediach społecznościowych także aktor informował o kłopotach zdrowotnych taty i o tym, że szczęśliwie udało mu się je pokonać. Teraz Jerzy Stuhr spokojnie dochodzi do zdrowia i formy w otoczeniu bliskich i w sąsiedztwie zachwycającej natury.

Maciej Stuhr o Vedze: "Przy niektórych rolach trzeba mieć trochę odwagi"

Maciej Stuhr pokazał zdjęcie z jednego ze wspólnych spacerów. Ojciec, syn i wnuk pośród leśnej, górskiej głuszy to naprawdę sielankowy widok.

I naprawdę trudno się nie zgodzić z aktorem, genów nie da się oszukać. Wystarczy spojrzeć na pozy wszystkich trzech Stuhrów!

d2leozm

Jerzy Stuhr w nocy z 12 na 13 lipca trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie z podejrzeniem udaru mózgu. Został tam przewieziony z Nowego Targu, gdzie odpoczywał wraz z rodziną. Aktor, jak potwierdziła jego żona, był w ciężkim stanie. - Mój mąż miał już dwa zawały serca i raka. To była czwarta walka naszej rodziny o jego życie - mówiła w "Gazecie Wyborczej" Barbara Stuhr. Po dwóch tygodniach artysta opuścił szpital, jednak długo nie komentował tego, co się stało. Wszelkie informacje o jego stanie zdrowia przekazywał syn Maciej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2leozm

Podziel się opinią

Share
d2leozm
d2leozm