Trwa ładowanie...

Bartas Szymoniak reaguje ws. afery Trójki. Żąda wycofania swojej piosenki z notowania

Bartas Szymoniak miał być zwycięzcą Listy Przebojów Trójki z 15 maja - tak twierdzi dyrekcja stacji. Muzyk postanowił zareagować na zaistniałe zamieszane. Wystosował oświadczenie, w którym domaga się wycofania jego piosenki z notowania.

Share
Bartas Szymoniak reaguje ws. afery Trójki. Żąda wycofania swojej piosenki z notowaniaŹródło: Instagram.com
d3rl31f

Według dyrektorów radiowej Trójki piosenka Bartasa Szymoniaka "Wojownik z miłości" miała znaleźć się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Trójki w piątek 15 maja. Utwór wylądował ostatecznie na szóstym miejscu. Dyrekcja stacji twierdzi, że doszło do manipulacji podczas liczenia głosów.

Artysta postanowił odnieść się do afery Trójki i wystosował specjalne oświadczenie, które opublikował w mediach społecznościowych. "Chciałbym zdecydowanie zaprotestować przeciw każdemu złu i draństwu, jakie ma miejsce!" - czytamy w jego wpisie na Facebooku.

ZOBACZ TEŻ: Producenci seriali spokojni mimo koronawirusa

Muzyk domaga się też, żeby stacja natychmiast wycofała jego piosenkę z głosowania do Listy Przebojów Trójki. "Nie mam i nie chcę mieć żadnego związku z tą sprawą. Wierzę w siłę miłości i że osoby za to odpowiedzialne poniosą konsekwencje. Każdy, kto mnie zna, wie, że muzyka jest dla mnie ponad podziałami, a "Wojownik z miłości" ma charakter uniwersalny i odcinam się od polityki grubą kreską" - oznajmił.

d3rl31f

Utwór Szymoniaka był obecny w czołówce notowania przez sześć tygodni, a dodał go do listy Marek Niedźwiecki, który w miniony weekend rozstał się z Trójką.

Przypomnijmy, że notowanie z 15 maja wygrał Kazik z piosenką "Twój ból jest lepszym niż mój", ale Trójka unieważniła wyniki. Po tym zdarzeniu wielu muzyków zdecydowało o zawieszeniu współpracy ze stacją i zaczęli odchodzić z niej kolejni dziennikarze.

d3rl31f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rl31f
d3rl31f