Trwa ładowanie...
d2zz5dt

Daniel M. szykuje się do rozwodu. Będzie walczył o córkę

Od ślubu syna króla disco polo nie minął jeszcze rok, a Daniel M. już zapowiada rozwód. Winą za rozpad swojego małżeństwa obarcza teściów, u których mieszka jego żona z maleńką córeczką. To się może wkrótce zmienić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewelina i Daniel pobrali się  6 października 2018 r. Sielanka nie trwała długo
Ewelina i Daniel pobrali się 6 października 2018 r. Sielanka nie trwała długo (East News)
d2zz5dt

Daniel M. od dawna wieszał psy na teściach, którzy mieli buntować swoją córkę przeciwko niemu. "Mojego życia z żoną nie da się już posklejać, ona jest rządzona przez matkę. Jeszcze zanim się pobraliśmy, jej mama wtrącała się we wszystko" – mówił Pudelkowi. Po rozwodzie Daniel M. zamierza sobie ułożyć życie na nowo. I nie wyklucza, że to on będzie sprawował opiekę nad córeczką.

- Córkę swoją kocham, oczywiście. Chciałbym ją zabrać jak najdalej z tej fermy kaczek i kurcząt, bo tam strasznie śmierdzi. Ja nie jestem w stanie tam żyć. Pewnie moja córka też nie będzie chciała tam być, więc szybko ucieknie do tatusia – mówił na Instagramie o domu swoich teściów.

Obejrzyj: Syn Martyniuka został czołowym patoinfluencerem? "Lubi czytać sam o sobie"

W rozmowie z Pudelkiem ujawnił, że rozwód z Eweliną chce wziąć za porozumieniem stron.

d2zz5dt

- Zazwyczaj jest tak, że dziecko zostaje przy matce, ale ja chce zabrać Laurę do siebie – mówił Daniel M., który szykuje się do poważnych zmian w swoim życiu. - Chcę wyjechać z Białegostoku, nic mnie tu nie trzyma. Nie wiem, czy to będzie Warszawa, czy może Portugalia, ale ponoć tam jest drogie życie. Ostatnio przyszła mi do głowy Chorwacja i własny biznes – firma czarterowa.

Przypomnijmy, że Daniel M. ożenił się z 19-letnią Eweliną w październiku 2018 r. Wesele było huczne, a zdjęcia ciężarnej panny młodej zrobiły w sieci furorę. Potem były kłopoty z prawem, niebieska karta, domowe awantury i w końcu wyprowadzka do rodziców ciężarnej żony Daniela.

Pięć miesięcy temu przyszła na świat córka pary i wszystko wskazywało, że dziecko na nowo scementuje ich związek. Niestety.

d2zz5dt

Podziel się opinią

Share
d2zz5dt
d2zz5dt