Trwa ładowanie...
d3ci671
News

Monika Miller rzuciła narzeczonego. Okazało się, że jest gejem

Wnuczka byłego premiera znowu dała nam powody, żeby o niej pisać. Szczere wyznanie na jej instagramowym profilu zwala nóg.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Miller rozstała się z narzeczonym
Monika Miller rozstała się z narzeczonym (Instagram.com)
d3ci671

Monika Miller to ostatnimi czasy jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show-biznesie. Media interesują się nią głównie ze względu na znanego dziadka.

Kilka miesięcy temu Monika wyznała na swoim profilu na Instagramie, że jest biseksualna. Teraz zdobyła się na jeszcze bardziej intymne wyznanie.

d3ci671

Kilka dni temu rozstała się z narzeczonym, bo ten okazał się gejem. Jak twierdzi sama zainteresowana, mężczyzna był z nią dla własnych korzyści.

- Moja rada dla siebie na rok 2019. Zanim zakochasz się w chłopaku, przyjmiesz jego zaręczyny i zaczniesz planować rodzinę, to upewnij się, czy aby twój wybranek nie gustuje w mężczyznach i po prostu wykorzystuje cię do własnych celów - grzmiała jeszcze niedawno na Insta Story Monika Miller.

Instagram.com
Instagram.com

23-latka swój związek trzymała z dala od mediów. Jej dziadek jedynie puścił kiedyś parę z ust i powiedział "Faktowi", że jej chłopak jest "bardzo miły, inteligentny i sympatyczny".

d3ci671

Podziel się opinią

Share

d3ci671

d3ci671