Trwa ładowanie...
Informacja prasowa: Sun Festival 2022

Sun Festival 2022 – Scena NOBOCOTO już w komplecie

Największy hip-hopowy festiwal tego lata zaskakuje nie tylko bogatym line-upem, ale też oryginalnymi scenami tematycznymi. spacerange, 2020 i NOBOCOTO to miejsca, które połączą artystów z legendarnych wytwórni, a dzisiaj poznaliśmy ostatnie ksywki spod szyldu SBM, które dołączają do zestawienia Sun Festival.

 IN HAJS WE TRUST IN HAJS WE TRUST Źródło: materiały partnera
d36os2c

BAMBI

Scena NOBOCOTO to nie tylko największe ksywki w labelu, ale też młode postacie, dla których występ na Sun Festival to szansa na występ na największej scenie w Polsce. To dlatego w line-up nie może zabraknąć najmłodszej damy w szeregach SBM. Bambi, która przebojem wdarła się do akcji SBM Starter, a jej elektroniczna stylistyka dobranych bitów tworzy jej własny klimat połączony z ciekawym wokalem i możliwościami rapowymi. Sprawdźmy, jak "Handpoke" i inne single zabrzmią na scenie w Kołobrzegu!

BETEO

Śmiało można powiedzieć, że jest weteranem w SBM, bo z wytwórnią jest związany od samego początku. Jego wydany pod koniec 2020 roku album "Hoodie" do dzisiaj ma wielką rzeszę fanów, którzy z niecierpliwością czekają na nowy materiał Beteo! Sam Jegomość wystąpi na naszej scenie, serwując charakterystyczne połączenie ulicznego sznytu z melodyjnymi refrenami tak uwielbianymi przez słuchaczy rapera.

Beteo materiały partnera
Beteo Źródło: materiały partnera

IN HAJS WE TRUST

Skoro mówimy o największej imprezie tego lata, to nie może na niej zabraknąć najbardziej imprezowego projektu w szeregach SBM. Było już ostateczne rozliczenie, a teraz czas na ostateczny melanż! Białas oczywiście pojawi się na scenie Sun Festival solo, ale zagra też koncert z Lankiem, w czasie którego usłyszymy największe hity z ich mixtape’ów. Gawron już odpala Grilla, ona jest miłosna jak Sulejówek, a Wy meldujcie się pod sceną i robimy Skok!

d36os2c

Sun Festival 2022 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg - Podczele

Termin: 29-31 lipca 2022

Bilety na Sun Festival 2022, dostępne są na stronie www.bilety.sunfestival.pl

Do wyboru są karnety 3-dniowe, również dostępne w opcji z polem namiotowym, a także bilety jednodniowe, rodzinne i karnety VIP. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ wejściówki cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Informacja prasowa: Sun Festival 2022
d36os2c
d36os2c