Trwa ładowanie...
Informacja prasowa: Sun Festival 2022

Sun Festival 2022 – Trill Pem, Jacuś i Włodi dołączają do największego festiwalu hip-hopowego w Polsce

Po ogłoszeniu, że swój jedyny festiwalowy koncert zagra MATA, organizatorzy Sun Festival przygotowali kolejną niespodziankę dla fanów nowoczesnych i klasycznych brzmień. Trill Pem, Włodi i Jacuś to kolejni artyści, którzy uzupełniają line-up.

Share
 Źródło: materiały partnera
d4lgvta

TRILL PEM

Czas na Limbo! W Kołobrzegu nie może zabraknąc Trill Pem, który doskonale wie, co znaczy nadmorski styl i finezja. Mimo młodego wieku ma na swoim koncie już kilka albumów, z których każdy wypełniony jest utworami tworzącymi idealną, wakacyjną playlistę. To co będzie FRESH no i DOPE? Wiadomo!

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

JACUŚ

Dzień Dobry Panie Prezesie! Jeśli ktoś na swojej drugiej płycie, którą sam wyprodukował ma obok siebie m.in. Kękę, Tedego i Young Leosię, to wiemy, że przed nami plejada prawdziwych hitów! Jacuś to postać, którą na scenie Sun Festival po prostu musieliśmy zobaczyć. Raper, pianista, reżyser i świetny showman, który słynie ze swoich oryginalnych pomysłów.

d4lgvta

Nie mamy wątpliwości, że w Kołobrzegu wyciągnie z rękawa kilka asów!

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

WŁODI

Czujecie już zapach dymu? Nic dziwnego, bo do line-upu dołącza Włodi. Legenda sceny, prekursor, który cały czas w swoim stylu opowiada historie, jak nikt inny.

Jego koncerty to połączenie doświadczenia z wyjątkową świeżością, a teraz, kiedy zapowiedział już nowy album HHULTRAS, wiemy, że na scenie w Kołobrzegu będziemy spalać to jak nigdy wcześniej!

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Sun Festival 2022 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg - Podczele

d4lgvta

Termin: 29-31 lipca 2022

Bilety na Sun Festival 2022, dostępne są na stronie ebilet.pl, pod tym linkiem: www.bilety.sunfestival.pl

Do wyboru są karnety 3-dniowe, również dostępne w opcji z polem namiotowym, a także bilety jednodniowe, rodzinne i karnety VIP. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ wejściówki cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Źródło: materiały partnera
Informacja prasowa: Sun Festival 2022
d4lgvta
d4lgvta