Trwa ładowanie...
d1nh8f4

WOŚP 2020. Medal Olgi Tokarczuk więcej wart od spotkania i treningu z Lewandowskimi

Trwają licytacje z okazji 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W internecie hitem jest aukcja z repliką medalu noblowskiego Olgi Tokarczuk. Ok. godz. 16:00 jest on więcej wart niż spotkanie z Robertem Lewandowskim i trening z Anną Lewandowską razem wzięte.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olga Tokarczuk przeznaczyła na WOŚP medal noblowski. Robi on furorę na aukcji
Olga Tokarczuk przeznaczyła na WOŚP medal noblowski. Robi on furorę na aukcji (WP.PL)
d1nh8f4

Aukcje internetowe związane z finałem WOŚP co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nie inaczej jest przy okazji 28. finału. Wsparcie okazała m.in. Olga Tokarczuk, która na licytację przeznaczyła replikę medalu, jaki dostała w ramach literackiej Nagrody Nobla. Przedmiot cieszy się sporym zainteresowaniem.

Na godz. 16:00 cena medalu polskiej pisarki wynosiła 52 700 zł. Zapewne będzie stale rosnąć. W tej chwili medal jest więcej wart niż spotkanie i lunch z Robertem Lewandowskim. Na tę chwilę za spędzenie czasu z polskim piłkarzem trzeba zapłacić 40 100 zł. Z kolei cena wspólnego treningu z Anną Lewandowską wynosi obecnie 8100 zł. Zatem możliwość poznania małżeństwa Lewandowskich jest w tej chwili mniej warta od repliki nagrody Tokarczuk.

ZOBACZ TEŻ: Protesty w obronie sądów. Wyświetlono przesłanie Olgi Tokarczuk

Warto też zwrócić uwagę na pozostałe akcje związane z gwiazdami. Licytujący mogą wygrać m.in.:

Podane kwoty obowiązywały ok. godz. 16:00.

Aukcje internetowe związane z WOŚP są dostępne na Allgero. Z każdą kolejną edycją Polacy biją rekordy wpłat na WOŚP, więc w tym roku na licytacjach też będzie się działo.

d1nh8f4

Podziel się opinią

Share
d1nh8f4
d1nh8f4