Trwa ładowanie...

WOŚP 2020. Medal Olgi Tokarczuk więcej wart od spotkania i treningu z Lewandowskimi

Trwają licytacje z okazji 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W internecie hitem jest aukcja z repliką medalu noblowskiego Olgi Tokarczuk. Ok. godz. 16:00 jest on więcej wart niż spotkanie z Robertem Lewandowskim i trening z Anną Lewandowską razem wzięte.

WOŚP 2020. Medal Olgi Tokarczuk więcej wart od spotkania i treningu z LewandowskimiŹródło: WP.PL
d1p6rcp
d1p6rcp

Aukcje internetowe związane z finałem WOŚP co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nie inaczej jest przy okazji 28. finału. Wsparcie okazała m.in. Olga Tokarczuk, która na licytację przeznaczyła replikę medalu, jaki dostała w ramach literackiej Nagrody Nobla. Przedmiot cieszy się sporym zainteresowaniem.

Na godz. 16:00 cena medalu polskiej pisarki wynosiła 52 700 zł. Zapewne będzie stale rosnąć. W tej chwili medal jest więcej wart niż spotkanie i lunch z Robertem Lewandowskim. Na tę chwilę za spędzenie czasu z polskim piłkarzem trzeba zapłacić 40 100 zł. Z kolei cena wspólnego treningu z Anną Lewandowską wynosi obecnie 8100 zł. Zatem możliwość poznania małżeństwa Lewandowskich jest w tej chwili mniej warta od repliki nagrody Tokarczuk.

ZOBACZ TEŻ: Protesty w obronie sądów. Wyświetlono przesłanie Olgi Tokarczuk

Warto też zwrócić uwagę na pozostałe akcje związane z gwiazdami. Licytujący mogą wygrać m.in.:

Podane kwoty obowiązywały ok. godz. 16:00.

Aukcje internetowe związane z WOŚP są dostępne na Allgero. Z każdą kolejną edycją Polacy biją rekordy wpłat na WOŚP, więc w tym roku na licytacjach też będzie się działo.

d1p6rcp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1p6rcp