ycipk-4jbczm

Weronika Rosati odpowiada: "Chcą zrobić ze mnie mściwą, pazerną szmatę"

Weronika Rosati opublikowała prywatne wiadomości na jej temat, które Joanna Sarapata rozsyła po znajomych dziennikarzach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weronika Rosati walczy o dobre imię
Weronika Rosati walczy o dobre imię (ONS.pl)
ycipk-4jbczm

Aktorka walczy o dobre imię, przedstawiając swoją wersję wydarzeń. Konflikt z malarką Joanną Sarapatą jest pokłosiem głośnego wywiadu (m.in. na temat rozstania z ojcem jej dziecka), który Rosati udzieliła niedawno w "Wysokich Obcasach".

Obejrzyj: Poruszające wyznanie Weroniki Rosati: "Polskie gwiazdy stanęły za nią murem"

ycipk-4jbczm

- Nie chciałam, by moja córka miała zwichniętą psychikę, bo nie chciałam, by patrzyła na mamę, która jest pozbawiona poczucia własnej wartości, chęci życia, godności. Upodlona. Nie chciałam, żeby była świadkiem przemocy – mówiła Magdalenie Środzie.

W obronie Roberta Śmigielskiego stanęła Krystyna Demska-Olbrychska i Joanna Sarapata.

- Nie znoszę chamstwa i kłamstwa, brzydzę się manipulacją. Zawsze będę stała za prawdą i broniła ludzi oszukanych – pisała Sarapata na Facebooku.

Zobacz także: Sarapata i Jakimowicz: Wielka miłość zakończona smutnym rozwodem

ycipk-4jbczm

Teraz ostry konflikt między Rosati a Sarapatą przeniósł się na Instagram. Młoda mama zamieściła tam fragment wiadomości, który Sarapata rzekomo rozsyła po dziennikarzach, znajomych i ludziach z branży.

Malarka twierdzi, że Rosati wszystko ukartowała, Śmigielski płacił za jej pobyt w Los Angeles i jest "cudownym człowiekiem i lekarzem". Zarzuciła także aktorce, że karierę w USA robiła przez łóżko i teraz zależy jej tylko na wybieleniu się i pieniądzach Śmigielskiego.

ycipk-4jbczm

Rosati umieściła zapis rozmowy za zgodą adresatki, prezentując kulisy jej sporu z Sarapatą.

Z jej słów wynika, że malarka zadzwoniła do niej po ukazaniu się wywiadu i zapowiedziała, że "team" jej byłego partnera ją zniszczy.

- Panią Joannę, jak resztę tegoż teamu, widziałam parę razy w życiu. Na moje zamówienie malowała mój portret w ciąży (nigdy, mimo próśb, go nie dostałam) i nigdy nie była w moim domu. Natomiast razem z synami była oczywiście pacjentką i jest przyjaciółką Olbrychskiej – wyjaśniła Rosati.

ycipk-4jbczm

Aktorka dodała, że jest jej wstyd za takie zachowanie, bo "przez takie osoby jak pani kobiety, które są ofiarami przemocy, milczą, bo boją się być posądzone dokładnie o to, co każdy oprawca i jego otoczenie zmyśla, by się wybielić i odwrócić uwagę od sedna sprawy, czyli przemocy"

Rosati widzi w tym strategię, by zrobić z niej "mściwą, pazerną szmatę".

W kolejnym wpisie odniosła się, punkt po punkcie, do zarzutów Sarapaty.

ycipk-4jbczm

Przyznała, że w ciąży była z Robertem, ale "to był koszmar i jego więcej nie było, niż był".

Wyjazd do USA miał być odpowiedzią na piekło, które jej zgotował. Wbrew słowom Sarapaty Śmigielski "nie zapłacił ani grosza" za pobyt i poród w Los Angeles. Pieniądze miała od rodziców i z ubezpieczenia.

Podobno Śmigielski nie kupił swojej córeczce niczego – ani prezentu na urodziny, na Gwiazdkę, ani żadnych sprzętów. Ponadto zwlekał półtora roku z oddaniem kilkudziesięciu tys. zł rodzicom Weroniki.

- W sądzie jest sprawa o znęcanie się psychiczne i fizyczne nade mną oraz o alimenty złożone przeze mnie – wyjaśniła Rosati. Nie ukrywa przy tym, że chce jak największe alimenty, "stosowne do horrendalnie wysokich zarobków ojca".

- Takie jest prawo. To nie są pieniądze dla mnie. (…) Sławy mi nie brakuje, nie zauważyła pani? A kasę to ja sobie godnie zarobię – dodała Rosati, która na koniec odniosła się do zarzutów, że zagraniczną karierę robiła przez łóżko.

- Jestem w szoku, że była pani w stanie coś takiego napisać. (…) To pani uważa, że Polki za granicą robią tylko karierę przez łóżko? Czyli pani przespała się z całym Paryżem lub Nowym Jorkiem, by móc mieć tam wystawy?

- Lekarz, bo doktoratu nie ma, nie podaje mnie do sądu, bo wszystko, co mówię, jest prawdą i mam na to dowody i świadków. A córka go nigdy nie obchodziła, inaczej nie podniósłby ręki na jej mamę.

Kochani : czy kobieta która ma odwagę powiedzieć, że jest ofiarą przemocy, jest skończona? – skwitowała Rosati.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4jbczm

ycipk-4jbczm
ycipk-4jbczm