"Super Express" nazywa program Janowskiego sektą. Jego żona odpowiada "Skandal! Wstyd!"

Medialna burza z Robertem Janowskim nie ma końca. Teraz stanowisko zajęła jego żona. Nie zostawia suchej nitki na tych, którzy krytykują męża.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Janowski z żoną
Robert Janowski z żoną (East News)
WP

Od kiedy TVP stwierdziło, że zamierza produkować swoje formaty samodzielnie, a nie zlecać firmom zewnętrznym, przyszłość show "Jaka to melodia" stanęła pod znakiem zapytania. Robert Janowski, który od 20 lat prowadzi program, jest mocno związany z firmą Media Corporation i nie chce, by teraz pieczę nad formatem sprawował Jacek Kurski.

- Robert Janowski nie może się podpisać pod projektem, który jakością odbiega od poziomu, do którego przez lata przyzwyczaił widzów TVP. Podczas rozmowy z panem prezesem Jackiem Kurskim padło stwierdzenie, że jeśli Robert Janowski nie podpisze nowej umowy, to skończy jak Grażyna Torbicka i Maciej Orłoś. To naszym zdaniem próba zastraszenia, nie możemy się na nią zgodzić - powiedziała Wirtualnym Mediom managerka i żona dziennikarza, Monika Janowska.

Całą sprawę opisał "Super Express". Publikacja tabloidu miała rzucać nowe światło na to, dlaczego Janowski tak kurczono trzyma się współpracy z Media Corporation i nie chce zmiany formuły programu. Ponoć dotychczas, dzięki umowie z producentem, zarabiał krocie na marce programu, prowadząc różne wydarzenia i koncerty. Boi się, że teraz to się zmieni. Co więcej "Super Express" twierdzi, że prowadzący "namawia członków ekipy show, aby odeszli z programu razem z nim". Poza tym gazeta punktuje, że niektórzy uczestnicy występowali w programie ponad 20 razy i nazywa ich "sektą".

WP

W odpowiedzi na te zarzuty prowadzący "Jaka to melodia" wystosował oświadczenie na Facebooku. Twierdzi, że informacje opublikowane w "SE" to kłamstwa wypisywane po to, by zemścić się na jego rodzinie. Monika Janowska niedawno wygrała z gazetą proces o naruszenie dóbr osobistych.

"To olbrzymia porażka. Ale postawiliście na zemstę i zmyślacie dalej. Czy to przypadek, że ZPR Media S.A. do którego należy "Super Express" są współproducentami nowego formatu #JAKATOMELODIA? Jesteście ohydni!" - grzmi Janowski na Facebooku.

WP

W rozmowie z WP Gwiazdy Monika Janowska skomentowała cała sprawę.

- To jest pogarda ze strony "SE" dla telewidzów, fanów i uczestników "Jaka to melodia". Miłości do muzyki i programu, ciężka praca i pasja - to wszystko dla "SE" to sekciarstwo? Skandal! Sektą jest "Super Express" - kłamie i manipuluje. Skandal! Wstyd! Żal!" - wyznaje nam Janowska.

Myślicie, że po tym wszystkim Janowski poprowadzi jeszcze "Jaka to melodia"?

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP